“Przyjęcie weselne 07.09.2019”

Restauracja L'Entre Ville
Nr 2 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Specjalne okazje
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Specjalne okazje

Zupełnym przypadkiem trafiliśmy do miejsca idealnego.

Po tygodniach poszukiwań czegoś innego niż bankietowa sala weselna albo drewniana stodoła znaleźliśmy L’Entre i to była miłość od pierwszego wejrzenia.

Nie ukrywam, że byliśmy trochę onieśmieleni przy pierwszej wizycie,ale Pan Michał ugościł Nas jak starych przyjaciół i zdecydowaliśmy się praktycznie od razu,że to właśnie będzie TU.

Kontakt i współpraca z Panem Michałem jest nie do opisania - jest w stanie spełnić chyba każde życzenie pary młodej z uśmiechem na twarzy.
Mogliśmy być pewni, że wszystko będzie dokładnie tak jak zaplanowaliśmy.

Jedzenie było przepyszne i oryginalne, wisienką na torcie był pokaz live cooking dla gości.

Polecam z całego serca parom które chcą czegoś więcej niż klasycznego wesela - cała ekipa L’Entre sprawi ,że nikt tego dnia na pewno nie zapomni.

Żałujemy jedynie, że ten wieczór minął tak szybko,ale będziemy wracać do Was na pewno ❤️

Miejsca z takim serwisem i atmosferą są rzadkością.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy i do zobaczenia!

Dziękujemy, magdalena0203

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Wesele w L'Entre Villes było jednym z naszych najlepszych wyborów. Obsługa na najwyższym poziomie, jedzenie wyśmienite i do tego przepiękny wystrój. Pan Michał bardzo pomocny i sympatyczny, cały czas nadzorował przebieg wesela. Brak jakichkolwiek problemów w komunikacji. Do teraz słyszymy od rodziny i znajomych komplementy na temat miejsca, jakie wybraliśmy. Bez wątpienia zostanie ono na długo w naszej pamięci i chętnie je jeszcze odwiedzimy ❤️

Dziękujemy, Monika D
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Serdeczne podziękowania dla Pana Jakuba i całej załogi L'entre za profesjonalnie przygotowaną imprezkę weselną! Obiad weselny w oranżerii dopracowany w każdym calu, a obsługa i jakość potraw TOP-Class! Wszystko zorganizowane jak w szwajcarskim zegarku, miejsce godne celebrowania najważniejszych okazji w życiu!

Dziękujemy, JSicins
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Poszukiwałam miejsca na szczególne spotkanie biznasowe wymagające bardzo profesjonalnej obsługi w jezyku angielskim. Restauracja stanęła na wysokości zadania!

Dziękujemy, Joanna P
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Pierwszy raz, świetne wrażenia!
Zwiedziłem już kilka drogich restauracji i takiego poziomu obsługi jeszcze nie zaznałem.
Pani która zwracała się do nas "Drodzy goście" mega profesjonalistka. Bardzo miła.
Czekadełko, pyszne pieczywo własnej produkcji wow! Znalazło się również bezglutenowe dla mojej drugiej połówki co jest aktualnie bardzo pożądane.
Kaczka poezja, nigdy nie jadłem lepszej. (minęło kilka dni a na samą myśl się trawię :P)
Ekspresowe tempo podania. Tak jakby już wszystko czekało aż przyjdziemy.
Zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, Jędrzej K

Restauracja L'Entre Ville — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja L'Entre Ville? Podziel się wrażeniami!