“Impreza weselna”

Restauracja L'Entre Ville
Nr 2 wśród 273 Restauracje (Sopot)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Specjalne okazje
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Specjalne okazje
Zrecenzowano 1 tydzień temu

Miałem wielką przyjemność organizować moje przyjęcie weselne w L Entre Villes. Chciałem, żeby ten wieczór był dla mnie, mojej żony jak i gości czymś wyjątkowym i tak właśnie było.
Już samo przygotowanie było wzorowe - bardzo dobry kontakt z managerem (p. Jakubem), możliwość zaaranżowani menu do naszych gustów. Doceniam to, że nie musiałem się martwić o wiele spraw organizacyjnych, moja impreza była w rękach profesjonalistów. Nie muszę chyba dodawać, że kuchnia była wspaniała, a cała impreza odbyła się idealnie z planem :)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Michał S

Bez okazji, spontaniczna z naszej strony rezerwacja, miejsce było, obsługa przemiła, wystrój dostojny i klimatyczny zarazem, zupa z pasternaku, śledzik, tatar, halibut oraz kaczka - przepyszne. To dania, które zamówiliśmy. Dzieci zjadły wszystko !! Nawet ośmiorniczki jako czekadełko. Na pewno wrócimy

Dziękujemy, 407izabelam

Super restauracja. Najlepszy polewający ever. Cała ekipa obsługująca super. Ogolnie ładnie i fajnie.

Dziękujemy, Wiacyy

Wspaniałe miejsce, wspaniałe wnętrza, wspaniali ludzie, wspaniałe jedzenie, wspaniały serwis, wspaniała atmosfera. Idealne miejsce do organizacji spotkań biznesowych z Twoimi Klientami. Zasługujecie na to. Poczujcie się wyjątkowo.
To najlepszy wybór, jakiego mogliście dokonać. Gratulacje!

Dziękujemy, MichalChudzicki
Zrecenzowano 11 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce! Mój narzeczony wybrał te miejsce na oświadczyny, nie mógł wybrać lepiej! Lepszego jedzenia w życiu nie jedliśmy, atmosfera była niesamowicie romantyczna - była nawet muzyka na żywo. Obsługa fantastyczna, aż nie chciało się wychodzić z tego magicznego miejsca. Na pewno odwiedzanie tej restauracji stanie się naszą tradycją!

Dziękujemy, Wuokul

Restauracja L'Entre Ville — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja L'Entre Ville? Podziel się wrażeniami!