“Kolacja z dziećmi bez okazji ”

Restauracja L'Entre Ville
Nr 2 wśród 273 Restauracje (Sopot)
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje, Rodziny z dziećmi
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje, Rodziny z dziećmi

Bez okazji, spontaniczna z naszej strony rezerwacja, miejsce było, obsługa przemiła, wystrój dostojny i klimatyczny zarazem, zupa z pasternaku, śledzik, tatar, halibut oraz kaczka - przepyszne. To dania, które zamówiliśmy. Dzieci zjadły wszystko !! Nawet ośmiorniczki jako czekadełko. Na pewno wrócimy

Dziękujemy, 407izabelam

Super restauracja. Najlepszy polewający ever. Cała ekipa obsługująca super. Ogolnie ładnie i fajnie.

Dziękujemy, Wiacyy

Wspaniałe miejsce, wspaniałe wnętrza, wspaniali ludzie, wspaniałe jedzenie, wspaniały serwis, wspaniała atmosfera. Idealne miejsce do organizacji spotkań biznesowych z Twoimi Klientami. Zasługujecie na to. Poczujcie się wyjątkowo.
To najlepszy wybór, jakiego mogliście dokonać. Gratulacje!

Dziękujemy, MichalChudzicki
Zrecenzowano 11 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce! Mój narzeczony wybrał te miejsce na oświadczyny, nie mógł wybrać lepiej! Lepszego jedzenia w życiu nie jedliśmy, atmosfera była niesamowicie romantyczna - była nawet muzyka na żywo. Obsługa fantastyczna, aż nie chciało się wychodzić z tego magicznego miejsca. Na pewno odwiedzanie tej restauracji stanie się naszą tradycją!

Dziękujemy, Wuokul
Zrecenzowano 10 grudnia 2018

Magiczne miejsce na mapie Sopotu, w mojej opinii jedna z trzech najlepszych restauracji w całym Trójmieście! Ich kuchnia przenosi każdego w cudowną podróż kulinarną po świecie smaków i doznań, a wszystko w otoczeniu przepięknych wnętrz. Miejsce warte polecenia! Całość dopełnia przemiła obsługa, która sprawie, że człowiek czuje się jak u przyjaciół, aż chce się wracać w progi tej restauracji. Kto nie był niech żałuje...

Dziękujemy, Maciej T

Restauracja L'Entre Ville — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja L'Entre Ville? Podziel się wrażeniami!