“Zasługujesz na to.”

Restauracja L'Entre Ville
Nr 2 wśród 273 Restauracje (Sopot)
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje, Rodziny z dziećmi
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje, Rodziny z dziećmi

Wspaniałe miejsce, wspaniałe wnętrza, wspaniali ludzie, wspaniałe jedzenie, wspaniały serwis, wspaniała atmosfera. Idealne miejsce do organizacji spotkań biznesowych z Twoimi Klientami. Zasługujecie na to. Poczujcie się wyjątkowo.
To najlepszy wybór, jakiego mogliście dokonać. Gratulacje!

Dziękujemy, MichalChudzicki

Zrecenzowano 11 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce! Mój narzeczony wybrał te miejsce na oświadczyny, nie mógł wybrać lepiej! Lepszego jedzenia w życiu nie jedliśmy, atmosfera była niesamowicie romantyczna - była nawet muzyka na żywo. Obsługa fantastyczna, aż nie chciało się wychodzić z tego magicznego miejsca. Na pewno odwiedzanie tej restauracji stanie się naszą tradycją!

Dziękujemy, Wuokul
Zrecenzowano 10 grudnia 2018

Magiczne miejsce na mapie Sopotu, w mojej opinii jedna z trzech najlepszych restauracji w całym Trójmieście! Ich kuchnia przenosi każdego w cudowną podróż kulinarną po świecie smaków i doznań, a wszystko w otoczeniu przepięknych wnętrz. Miejsce warte polecenia! Całość dopełnia przemiła obsługa, która sprawie, że człowiek czuje się jak u przyjaciół, aż chce się wracać w progi tej restauracji. Kto nie był niech żałuje...

Dziękujemy, Maciej T
Zrecenzowano 4 grudnia 2018

Restauracja zrobiła na mnie pozytywne wrażenie, od wejścia da się wyczuć pozytywny klimacik. Mnie bardzo smakowała polędwica wołowa. Gorąco polecam.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, BartekSzwejda
Zrecenzowano 28 listopada 2018

Wchodząc do tej restauracji od razu miałam pozytywne myśli, Obsługa w porządku, wystrój na prawdę niezły, jedzenie palce lizać. Znajomi też chwalili.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, klaudiasliwaa

Restauracja L'Entre Ville — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja L'Entre Ville? Podziel się wrażeniami!