“Absolutnie wspaniałe miejsce”

Restauracja L'Entre Ville
Nr 2 wśród 273 Restauracje (Sopot)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Specjalne okazje
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Specjalne okazje
Zrecenzowano 11 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce! Mój narzeczony wybrał te miejsce na oświadczyny, nie mógł wybrać lepiej! Lepszego jedzenia w życiu nie jedliśmy, atmosfera była niesamowicie romantyczna - była nawet muzyka na żywo. Obsługa fantastyczna, aż nie chciało się wychodzić z tego magicznego miejsca. Na pewno odwiedzanie tej restauracji stanie się naszą tradycją!

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Wuokul

Zrecenzowano 10 grudnia 2018

Magiczne miejsce na mapie Sopotu, w mojej opinii jedna z trzech najlepszych restauracji w całym Trójmieście! Ich kuchnia przenosi każdego w cudowną podróż kulinarną po świecie smaków i doznań, a wszystko w otoczeniu przepięknych wnętrz. Miejsce warte polecenia! Całość dopełnia przemiła obsługa, która sprawie, że człowiek czuje się jak u przyjaciół, aż chce się wracać w progi tej restauracji. Kto nie był niech żałuje...

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Maciej T
Zrecenzowano 4 grudnia 2018

Restauracja zrobiła na mnie pozytywne wrażenie, od wejścia da się wyczuć pozytywny klimacik. Mnie bardzo smakowała polędwica wołowa. Gorąco polecam.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, BartekSzwejda
Zrecenzowano 28 listopada 2018

Wchodząc do tej restauracji od razu miałam pozytywne myśli, Obsługa w porządku, wystrój na prawdę niezły, jedzenie palce lizać. Znajomi też chwalili.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, klaudiasliwaa
Zrecenzowano 21 listopada 2018

Urządzaliśmy tu nasz obiad weselny na 34 osoby. Jedzenie było pyszne, obsługa niezwykle miła a sam wystrój restauracji zrobił resztę roboty. Nic bym nie zmieniła. Jedliśmy pyszną zupę rybną, cudownego piotrosza przygotowanego na sposób azjatycki na deser ciasto czekoladowe z lodami. Wszystko na najwyższym poziome.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, ania_szm

Restauracja L'Entre Ville — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja L'Entre Ville? Podziel się wrażeniami!