“Restauracja z klasą”

Restauracja L'Entre Ville
Nr 3 wśród 279 Restauracje (Sopot)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Specjalne okazje
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Specjalne okazje
Zrecenzowano 4 grudnia 2018

Restauracja zrobiła na mnie pozytywne wrażenie, od wejścia da się wyczuć pozytywny klimacik. Mnie bardzo smakowała polędwica wołowa. Gorąco polecam.

Dziękujemy, BartekSzwejda

Zrecenzowano 28 listopada 2018

Wchodząc do tej restauracji od razu miałam pozytywne myśli, Obsługa w porządku, wystrój na prawdę niezły, jedzenie palce lizać. Znajomi też chwalili.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, klaudiasliwaa
Zrecenzowano 21 listopada 2018

Urządzaliśmy tu nasz obiad weselny na 34 osoby. Jedzenie było pyszne, obsługa niezwykle miła a sam wystrój restauracji zrobił resztę roboty. Nic bym nie zmieniła. Jedliśmy pyszną zupę rybną, cudownego piotrosza przygotowanego na sposób azjatycki na deser ciasto czekoladowe z lodami. Wszystko na najwyższym poziome.

Dziękujemy, ania_szm
Zrecenzowano 18 listopada 2018

Od wejścia - elegancja , miła atmosfera ale dostojeństwo przygotowujące na kolejne przeżycia. Profesjonalny i nie absorbujący serwis przygotował nas na konfrontację rekomendacji z rzeczywistością. A dania były wyśmienite i godne polecenia. Kieliszek Primitivo Di Manduria Vintage podkreśliło i uzupełniło smak zamówionych dań !
Polecam to miejsce na uczczenie specjalnej okazji!

Dziękujemy, 261gj
Zrecenzowano 16 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja w każdym detalu idealna, od przykrycia stołu po wspaniałe jedzenie i znakomite wina dobrane przez profesjonalnego kelnera,wystrój dopełnia całości. Miejsce zasłużenie na 1 miejscu restauracji w Sopocie,

Dziękujemy, Wilkesa

Restauracja L'Entre Ville — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja L'Entre Ville? Podziel się wrażeniami!