“Pierwsze wrażenie”

Restauracja L'Entre Ville
Nr 1 wśród 270 Restauracje (Sopot)
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje, Rodziny z dziećmi
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje, Rodziny z dziećmi

Wchodząc do tej restauracji od razu miałam pozytywne myśli, Obsługa w porządku, wystrój na prawdę niezły, jedzenie palce lizać. Znajomi też chwalili.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, klaudiasliwaa

Urządzaliśmy tu nasz obiad weselny na 34 osoby. Jedzenie było pyszne, obsługa niezwykle miła a sam wystrój restauracji zrobił resztę roboty. Nic bym nie zmieniła. Jedliśmy pyszną zupę rybną, cudownego piotrosza przygotowanego na sposób azjatycki na deser ciasto czekoladowe z lodami. Wszystko na najwyższym poziome.

Dziękujemy, ania_szm

Od wejścia - elegancja , miła atmosfera ale dostojeństwo przygotowujące na kolejne przeżycia. Profesjonalny i nie absorbujący serwis przygotował nas na konfrontację rekomendacji z rzeczywistością. A dania były wyśmienite i godne polecenia. Kieliszek Primitivo Di Manduria Vintage podkreśliło i uzupełniło smak zamówionych dań !
Polecam to miejsce na uczczenie specjalnej okazji!

Dziękujemy, 261gj

Restauracja w każdym detalu idealna, od przykrycia stołu po wspaniałe jedzenie i znakomite wina dobrane przez profesjonalnego kelnera,wystrój dopełnia całości. Miejsce zasłużenie na 1 miejscu restauracji w Sopocie,

Dziękujemy, Wilkesa
Zrecenzowano 2 listopada 2018

Kilka dni temu obchodziliśmy z żoną i w towarzystwie 26 osób (rodzina, przyjaciele) 50-tą rocznicę ślubu.Goście (my również) byli zachwyceni nie tylko aranżacją wnętrza ale również ciepłym, miłym nastrojem no i znakomitymi, wykwintnymi daniami. Nie sposób pominąć estetycznej, eleganckiej formy podania a także sposobu serwowania dań.
Słowa uznania za profesjonalizm i sympatyczne podejście do gości ze strony personelu na każdym etapie planowania i realizacji imprezy. Wszyscy bez wyjątku goście podkreślali, że ten wieczór na długo zapadnie w ich pamięci. Gratulujemy i z pewnością skorzystamy z gościnności L'Entre Villes jeszcze nie raz.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Jerzy P

Restauracja L'Entre Ville — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja L'Entre Ville? Podziel się wrażeniami!