“Elegancja w każdym calu...”

Restauracja L'Entre Ville
Nr 1 wśród 268 Restauracje (Sopot)
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje, Rodziny z dziećmi
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje, Rodziny z dziećmi

Kilka dni temu obchodziliśmy z żoną i w towarzystwie 26 osób (rodzina, przyjaciele) 50-tą rocznicę ślubu.Goście (my również) byli zachwyceni nie tylko aranżacją wnętrza ale również ciepłym, miłym nastrojem no i znakomitymi, wykwintnymi daniami. Nie sposób pominąć estetycznej, eleganckiej formy podania a także sposobu serwowania dań.
Słowa uznania za profesjonalizm i sympatyczne podejście do gości ze strony personelu na każdym etapie planowania i realizacji imprezy. Wszyscy bez wyjątku goście podkreślali, że ten wieczór na długo zapadnie w ich pamięci. Gratulujemy i z pewnością skorzystamy z gościnności L'Entre Villes jeszcze nie raz.

Dziękujemy, Jerzy P

Miałam przyjemność spędzić w tej restauracji wieczór z grupą ok 30 osób pochodzących z różnych krajów Europy i nie tylko.
Już na wejściu nasi goście zwrócili uwagę na piękny wystrój wnętrz i miłą atmosferę. Obsługa fantastyczna, potrawy pięknie serwowane - oczywiście smakowite. Trunki właściwie dobrane. Nasi goście, którzy w niejednym kraju już byli i wielu potraw zasmakowali, naprawdę byli pod wrażeniem. A wisienką na torcie była muzyka fortepianowa na żywo - idealnie dobrane utwory i świetne wykonanie. Jeszcze raz dziękuję za piękny wieczór.

Wcześniej miałam przyjemność dwukrotnie skorzystać z oferty lunch biznesowy. To idealna okazja by zorientować się co i jak jest tu podawane.Zachęcam do odwiedzenia tej restauracji.

Dziękujemy, Katarzyna G

Właśnie wyszliśmy z obiadu. Dwie osoby dorosłe i dziecko. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Obiad fantastyczny, dania serwisowane w postaci dzieł sztuki, wszystko bardzo smaczne. Jeśli chodzi o obsługę,, bardzo profesjonalne podejście do gościa, serdeczność połączona z dyskrecja i klasa. Wielkie , zasłużone brawa. Dziękujemy. Wrócimy.

1  Dziękujemy, Beata M
Zrecenzowano 4 października 2018

wyjątkowe miejsce z wyjątkową kuchnią - wartą swojej ceny ! A obsługa jest bardzo dobra -nie tylko świetnie poinformowana ale i przeurocza ! Na specjalne okazje godne polecenia.

1  Dziękujemy, joannaF1933AJ
Zrecenzowano 24 września 2018

W lokalu znalazłem się z okazji pierwszej w tym miejscu degustacji win (z Nowej Zelandii). Oprócz wina (głównego bohatera spotkania) ogromne wrażenie zrobiły na mnie przygotowywane przez szefa kuchni przystawki (patrz zdjęcia).
Zdecydowanie polecam!

2  Dziękujemy, mirolax

Restauracja L'Entre Ville — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja L'Entre Ville? Podziel się wrażeniami!