“Znakomity wieczór!”

Restauracja L'Entre Ville
Nr 2 wśród 277 Restauracje (Sopot)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Specjalne okazje
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Specjalne okazje
Zrecenzowano 19 października 2018

Miałam przyjemność spędzić w tej restauracji wieczór z grupą ok 30 osób pochodzących z różnych krajów Europy i nie tylko.
Już na wejściu nasi goście zwrócili uwagę na piękny wystrój wnętrz i miłą atmosferę. Obsługa fantastyczna, potrawy pięknie serwowane - oczywiście smakowite. Trunki właściwie dobrane. Nasi goście, którzy w niejednym kraju już byli i wielu potraw zasmakowali, naprawdę byli pod wrażeniem. A wisienką na torcie była muzyka fortepianowa na żywo - idealnie dobrane utwory i świetne wykonanie. Jeszcze raz dziękuję za piękny wieczór.

Wcześniej miałam przyjemność dwukrotnie skorzystać z oferty lunch biznesowy. To idealna okazja by zorientować się co i jak jest tu podawane.Zachęcam do odwiedzenia tej restauracji.

Dziękujemy, Katarzyna G

Zrecenzowano 14 października 2018 z urządzeń przenośnych

Właśnie wyszliśmy z obiadu. Dwie osoby dorosłe i dziecko. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Obiad fantastyczny, dania serwisowane w postaci dzieł sztuki, wszystko bardzo smaczne. Jeśli chodzi o obsługę,, bardzo profesjonalne podejście do gościa, serdeczność połączona z dyskrecja i klasa. Wielkie , zasłużone brawa. Dziękujemy. Wrócimy.

1  Dziękujemy, Beata M
Zrecenzowano 4 października 2018

wyjątkowe miejsce z wyjątkową kuchnią - wartą swojej ceny ! A obsługa jest bardzo dobra -nie tylko świetnie poinformowana ale i przeurocza ! Na specjalne okazje godne polecenia.

1  Dziękujemy, joannaF1933AJ
Zrecenzowano 24 września 2018

W lokalu znalazłem się z okazji pierwszej w tym miejscu degustacji win (z Nowej Zelandii). Oprócz wina (głównego bohatera spotkania) ogromne wrażenie zrobiły na mnie przygotowywane przez szefa kuchni przystawki (patrz zdjęcia).
Zdecydowanie polecam!

Termin wizyty: lipiec 2018
2  Dziękujemy, mirolax
Zrecenzowano 23 września 2018

Jeśli nie interesuje Cię uroczystość w stylu biesiadnym to właśnie tu możesz zrealizować swój plan. L'Entre oferuje szlachetne wnętrze, wykwintne potrawy i trunki oraz wręcz cesarską obsługę. Wszystko to łączy bez sztucznego nadęcia. Wprowadzając wręcz domową atmosferę, Pani Marika i Pan Michał (z tego miejsca serdecznie pozdrawiamy) stawali się spójną częścią naszego wesela. Wszystkie elementy wyposażenia lokalu są do siebie dopasowane. Oglądając wnętrza restauracji nie można oprzeć się wrażeniu, że wszystko zostało przemyślane i dopasowane w najmniejszym szczególe.
Wśród naszych gości furorę zrobił krem z homara i poliki cielęce. Serwowane wino wręcz zauroczyło nas i naszych gości.
Na nasze życzenie został nam udostępniony pokój nad salą restauracyjną, co było niezwykle pomocne z logistycznego punktu widzenia.
Czy jest drogo? Nie jest tanio ale spośród porównywanych ofert L'Entre było jedną z najkorzystniejszych. Doświadczenie efektu końcowego przekonuje, że oferowana jakość w pełni uzasadnia ten koszt. Nasze wątpliwości zostały rozwiane podczas degustacji potraw przed wyborem dań na nasze wesele.
Polecamy wizytę w restauracji i spotkanie z obsługą.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Krzysztof S

Restauracja L'Entre Ville — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja L'Entre Ville? Podziel się wrażeniami!