“Cudowne miejsce”

Restauracja L'Entre Ville
Nr 2 wśród 277 Restauracje (Sopot)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Specjalne okazje
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Specjalne okazje
Zrecenzowano 14 października 2018 z urządzeń przenośnych

Właśnie wyszliśmy z obiadu. Dwie osoby dorosłe i dziecko. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Obiad fantastyczny, dania serwisowane w postaci dzieł sztuki, wszystko bardzo smaczne. Jeśli chodzi o obsługę,, bardzo profesjonalne podejście do gościa, serdeczność połączona z dyskrecja i klasa. Wielkie , zasłużone brawa. Dziękujemy. Wrócimy.

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, Beata M

Zrecenzowano 4 października 2018

wyjątkowe miejsce z wyjątkową kuchnią - wartą swojej ceny ! A obsługa jest bardzo dobra -nie tylko świetnie poinformowana ale i przeurocza ! Na specjalne okazje godne polecenia.

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, joannaF1933AJ
Zrecenzowano 24 września 2018

W lokalu znalazłem się z okazji pierwszej w tym miejscu degustacji win (z Nowej Zelandii). Oprócz wina (głównego bohatera spotkania) ogromne wrażenie zrobiły na mnie przygotowywane przez szefa kuchni przystawki (patrz zdjęcia).
Zdecydowanie polecam!

Termin wizyty: lipiec 2018
2  Dziękujemy, mirolax
Zrecenzowano 23 września 2018

Jeśli nie interesuje Cię uroczystość w stylu biesiadnym to właśnie tu możesz zrealizować swój plan. L'Entre oferuje szlachetne wnętrze, wykwintne potrawy i trunki oraz wręcz cesarską obsługę. Wszystko to łączy bez sztucznego nadęcia. Wprowadzając wręcz domową atmosferę, Pani Marika i Pan Michał (z tego miejsca serdecznie pozdrawiamy) stawali się spójną częścią naszego wesela. Wszystkie elementy wyposażenia lokalu są do siebie dopasowane. Oglądając wnętrza restauracji nie można oprzeć się wrażeniu, że wszystko zostało przemyślane i dopasowane w najmniejszym szczególe.
Wśród naszych gości furorę zrobił krem z homara i poliki cielęce. Serwowane wino wręcz zauroczyło nas i naszych gości.
Na nasze życzenie został nam udostępniony pokój nad salą restauracyjną, co było niezwykle pomocne z logistycznego punktu widzenia.
Czy jest drogo? Nie jest tanio ale spośród porównywanych ofert L'Entre było jedną z najkorzystniejszych. Doświadczenie efektu końcowego przekonuje, że oferowana jakość w pełni uzasadnia ten koszt. Nasze wątpliwości zostały rozwiane podczas degustacji potraw przed wyborem dań na nasze wesele.
Polecamy wizytę w restauracji i spotkanie z obsługą.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Krzysztof S
Zrecenzowano 10 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jak bajkowy ślub to tylko w L'entre Villes! Przepiękne, eleganckie wnętrza, cudowna oranżeria oraz zielony ogród z możliwością zorganizowania ceremonii ślubnej już na pierwszej wizycie rozbudziły naszą wyobraźnię. Po zapoznaniu się z pełną gamą zalet tego miejsca oraz przesympatycznym Panem Managerem Jakubem byliśmy już pewni, że to właśnie tutaj chcemy spędzić najpiękniejszy dzień w naszym życiu. Wszystko było tak jak sobie wymarzyliśmy, jedzenie przepyszne, obsługa profesjonalna i bardzo bardzo miła, a Pan Jakub od początku do końca dbał, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik i żeby niczego nam nie zabrakło.
Dziękujemy z całego serca za wspaniałą, rodzinną atmosferę i żałujemy, że nie możemy przeżyć tego dnia jeszcze raz.
Polecamy zdecydowanie wszystkim, życzymy wszystkiego dobrego i do zobaczenia!
Agata i Tomasz, 7.09.2018!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Agata T

Restauracja L'Entre Ville — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja L'Entre Ville? Podziel się wrażeniami!