“Idealne miejsce na przyjęcie weselne”

Restauracja L'Entre Ville
Nr 1 wśród 268 Restauracje (Sopot)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Specjalne okazje
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Specjalne okazje
Zrecenzowano 10 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jak bajkowy ślub to tylko w L'entre Villes! Przepiękne, eleganckie wnętrza, cudowna oranżeria oraz zielony ogród z możliwością zorganizowania ceremonii ślubnej już na pierwszej wizycie rozbudziły naszą wyobraźnię. Po zapoznaniu się z pełną gamą zalet tego miejsca oraz przesympatycznym Panem Managerem Jakubem byliśmy już pewni, że to właśnie tutaj chcemy spędzić najpiękniejszy dzień w naszym życiu. Wszystko było tak jak sobie wymarzyliśmy, jedzenie przepyszne, obsługa profesjonalna i bardzo bardzo miła, a Pan Jakub od początku do końca dbał, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik i żeby niczego nam nie zabrakło.
Dziękujemy z całego serca za wspaniałą, rodzinną atmosferę i żałujemy, że nie możemy przeżyć tego dnia jeszcze raz.
Polecamy zdecydowanie wszystkim, życzymy wszystkiego dobrego i do zobaczenia!
Agata i Tomasz, 7.09.2018!

Dziękujemy, Agata T

Zrecenzowano 5 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniała restauracja z pięknym wnętrzem.Uczestniczyliśmy w degustacji win hiszpańskich i oboje z partnerką jesteśmy bardzo zadowoleni.Wina były doskonałe,spedziliśmy bardzo miło ten czas.Oczekiwać będziemy na kolejne zaproszenie.

1  Dziękujemy, Karo C
Zrecenzowano 4 września 2018 z urządzeń przenośnych

Szczerze polecam każdemu cykliczne wydarzenie w tej restauracji jakim jest degustacja wina. Wszystko dopięte na ostatni guzik, niesamowita obsługa, oprawa, kuchnia, wina bardzo dobrej jakości. Do tego wspaniały sommelier, muzyka na żywo i pokazy tańca. Wszystko czego można chciec od idealnego wieczoru w restauracji. To był nasz pierwszy raz ale na pewno nie ostatni. Polecam każdemu, również na prezent na rocznicę ślubu, lub randkę. Wszystko było perfekcyjne i panowała cudowna atmosfera :)

2  Dziękujemy, Aleksandra G
Zrecenzowano 31 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wraz z moja druga połówka wybraliśmy się do Sopotu, piękne miejsce jedzenie bomba bardzo profesjonalna obsługa, miejsce na pierwszy rzut oka wydawało się na bardzo drogie, lecz po przejrzeniu karty okazało się się jest coś na każda „kieszeń”
Bardzo polecamy

1  Dziękujemy, Sebastian W
Zrecenzowano 28 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam restauracje najlepsza i najmilsza obsługa i wino.
Polecam stek oraz tatara a ciastko czekoladowe to poezja, można się zakochać każdy kto jest w sopocie obowiązkowo powinien zawitać do tej restauracji.

Dziękujemy, Aleksander W

Restauracja L'Entre Ville — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja L'Entre Ville? Podziel się wrażeniami!