“Miła atmosfera”

Restauracja L'Entre Ville
Nr 1 wśród 267 Restauracje (Sopot)
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje, Rodziny z dziećmi
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje, Rodziny z dziećmi
Zrecenzowano 5 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniała restauracja z pięknym wnętrzem.Uczestniczyliśmy w degustacji win hiszpańskich i oboje z partnerką jesteśmy bardzo zadowoleni.Wina były doskonałe,spedziliśmy bardzo miło ten czas.Oczekiwać będziemy na kolejne zaproszenie.

1  Dziękujemy, Karo C

Zrecenzowano 4 września 2018 z urządzeń przenośnych

Szczerze polecam każdemu cykliczne wydarzenie w tej restauracji jakim jest degustacja wina. Wszystko dopięte na ostatni guzik, niesamowita obsługa, oprawa, kuchnia, wina bardzo dobrej jakości. Do tego wspaniały sommelier, muzyka na żywo i pokazy tańca. Wszystko czego można chciec od idealnego wieczoru w restauracji. To był nasz pierwszy raz ale na pewno nie ostatni. Polecam każdemu, również na prezent na rocznicę ślubu, lub randkę. Wszystko było perfekcyjne i panowała cudowna atmosfera :)

2  Dziękujemy, Aleksandra G
Zrecenzowano 31 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wraz z moja druga połówka wybraliśmy się do Sopotu, piękne miejsce jedzenie bomba bardzo profesjonalna obsługa, miejsce na pierwszy rzut oka wydawało się na bardzo drogie, lecz po przejrzeniu karty okazało się się jest coś na każda „kieszeń”
Bardzo polecamy

1  Dziękujemy, Sebastian W
Zrecenzowano 28 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam restauracje najlepsza i najmilsza obsługa i wino.
Polecam stek oraz tatara a ciastko czekoladowe to poezja, można się zakochać każdy kto jest w sopocie obowiązkowo powinien zawitać do tej restauracji.

Dziękujemy, Aleksander W
Zrecenzowano 13 sierpnia 2018

Zaprosili nas przyjaciela z okazji urodzin.Wybrali cudowne miejsce.Dania przepyszne,obsluga idealna .To byl udany dzien

Dziękujemy, Anna F

Restauracja L'Entre Ville — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja L'Entre Ville? Podziel się wrażeniami!