“Fantastyczna degustacja wina”

Restauracja L'Entre Ville
Nr 1 wśród 267 Restauracje (Sopot)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Specjalne okazje
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Specjalne okazje
Zrecenzowano 4 września 2018 z urządzeń przenośnych

Szczerze polecam każdemu cykliczne wydarzenie w tej restauracji jakim jest degustacja wina. Wszystko dopięte na ostatni guzik, niesamowita obsługa, oprawa, kuchnia, wina bardzo dobrej jakości. Do tego wspaniały sommelier, muzyka na żywo i pokazy tańca. Wszystko czego można chciec od idealnego wieczoru w restauracji. To był nasz pierwszy raz ale na pewno nie ostatni. Polecam każdemu, również na prezent na rocznicę ślubu, lub randkę. Wszystko było perfekcyjne i panowała cudowna atmosfera :)

2  Dziękujemy, Aleksandra G

Zrecenzowano 31 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wraz z moja druga połówka wybraliśmy się do Sopotu, piękne miejsce jedzenie bomba bardzo profesjonalna obsługa, miejsce na pierwszy rzut oka wydawało się na bardzo drogie, lecz po przejrzeniu karty okazało się się jest coś na każda „kieszeń”
Bardzo polecamy

1  Dziękujemy, Sebastian W
Zrecenzowano 28 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam restauracje najlepsza i najmilsza obsługa i wino.
Polecam stek oraz tatara a ciastko czekoladowe to poezja, można się zakochać każdy kto jest w sopocie obowiązkowo powinien zawitać do tej restauracji.

Dziękujemy, Aleksander W
Zrecenzowano 13 sierpnia 2018

Zaprosili nas przyjaciela z okazji urodzin.Wybrali cudowne miejsce.Dania przepyszne,obsluga idealna .To byl udany dzien

Dziękujemy, Anna F
Zrecenzowano 23 lipca 2018

Mieliśmy przyjemność skorzystać z gościnności restauracji L'Entre Villes w lipcu. Był to obiad z okazji ślubu. Współpraca z całą obsługą była doskonała, dania wyśmienite. Pan który grał na pianinie dopełnił atmosfery, a nasz kilku miesięczny syn zasną przy dźwiękach wydobywających się z instrumentu. Polecamy L'Entre Villes nie tylko na uroczystości, ale i podróże kulinarne w tygodniu. Z pewnością będziemy tam częstszymi gośćmi.

Dziękujemy, Szymon D

Restauracja L'Entre Ville — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja L'Entre Ville? Podziel się wrażeniami!