“Idealna randka ”

Restauracja L'Entre Ville
Nr 1 wśród 268 Restauracje (Sopot)
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje, Rodziny z dziećmi
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje, Rodziny z dziećmi
Zrecenzowano 31 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wraz z moja druga połówka wybraliśmy się do Sopotu, piękne miejsce jedzenie bomba bardzo profesjonalna obsługa, miejsce na pierwszy rzut oka wydawało się na bardzo drogie, lecz po przejrzeniu karty okazało się się jest coś na każda „kieszeń”
Bardzo polecamy

1  Dziękujemy, Sebastian W

Zrecenzowano 28 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam restauracje najlepsza i najmilsza obsługa i wino.
Polecam stek oraz tatara a ciastko czekoladowe to poezja, można się zakochać każdy kto jest w sopocie obowiązkowo powinien zawitać do tej restauracji.

Dziękujemy, Aleksander W
Zrecenzowano 13 sierpnia 2018

Zaprosili nas przyjaciela z okazji urodzin.Wybrali cudowne miejsce.Dania przepyszne,obsluga idealna .To byl udany dzien

Dziękujemy, Anna F
Zrecenzowano 23 lipca 2018

Mieliśmy przyjemność skorzystać z gościnności restauracji L'Entre Villes w lipcu. Był to obiad z okazji ślubu. Współpraca z całą obsługą była doskonała, dania wyśmienite. Pan który grał na pianinie dopełnił atmosfery, a nasz kilku miesięczny syn zasną przy dźwiękach wydobywających się z instrumentu. Polecamy L'Entre Villes nie tylko na uroczystości, ale i podróże kulinarne w tygodniu. Z pewnością będziemy tam częstszymi gośćmi.

Dziękujemy, Szymon D
Zrecenzowano 18 lipca 2018

Obsługa restauracji miła i profesjonalna, dania smaczne, jednak nie tak doskonałe jak oczekiwałbym od tego typu lokalu. Widać pasję i zaangażowanie, chociaż nie brakuje w wystroju elementów kiczu, jednak zdaję sobie sprawę, że jest pewien typ odbiorców, dla których są to rzeczy godne zachwytu ;) Wysoki poziom, smaczne jedzenie, dobra architektura pomieszana z jakże modnym stylem glamour.

Dziękujemy, ooleg121

Restauracja L'Entre Ville — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja L'Entre Ville? Podziel się wrażeniami!