“Smacznie i w przyzwoitych cenach ”
Browar Miejski Sopot — recenzja

Browar Miejski Sopot
Nr 28 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne - porządny kawał mięsa szczególnie karkówka :) choć jeżeli mógłbym coś zasugerować to warto byłoby dodać do karty możliwość wyboru pieczonych ziemniaków do dań głównych. Jeżeli chodzi o piwko deska konesera jak najbardziej na plus. Jedyny minus ( dla wielu może być plusem) możliwość palenia w ogródku, co przy niekorzystnym usadowieniu może skutecznie psuć dobre wrażenie jakie sprawia lokal.

Dziękujemy, 549damiant

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo pyszne jedzenie, obsługa uprzejma i uśmiechnięta. Podczas 5-dniowego pobytu w Sopocie odwiedziliśmy tę restaurację 3 razy - więc o czymś to świadczy. Wystrój bardzo ładny, nowoczesny, ale przede wszystkim jest czysto. Zdecydowanie polecam! I do zobaczenia za rok

1  Dziękujemy, MartilaPK
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To miejsce odwiedzam już po raz kolejny i po raz kolejny jestem zadowolona. Jeden z najlepszych browarów w trojmieście aż idzie się pokusić o napisanie że najlepszy a po za tym świetna restauracja. Pyszne przekąski na szybko do piwa jak również wspaniałe Dania główne, moja golonka była obłędna!

Dziękujemy, chashyna
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Jedzenie dobre,ale całkowity brak współpracy ze strony kelnerów.Brak talerzy do przystawek,zamówienie 3 piw skutkuje przynisieniem 4.Pospieszanie przez kelnerów jedzenia przystawki"bo musimy podać dania główne "Po słownej utarczce usłyszałem że nie jesteśmy jedynymi klientami w restauracji.Może mieli gorszy dzień, ale raczej już tu nie przyjdziemy

1  Dziękujemy, Rafał M
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak narazie pierwszy i jedyny browar w Sopocie. Piwo doskonałe zwłaszcza PILS. Jedzenie również godne polecenia zwłaszcza śledź po kaszubsku.

Dziękujemy, rakietypl

Browar Miejski Sopot — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Browar Miejski Sopot? Podziel się wrażeniami!