“Ja, pies i The Tomahawk... czyli wakacyjny „romans z bawołem””
Crudo — recenzja

Crudo
Nr 28 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Kuchnie: Owoce morza, Międzynarodowa, Grill
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Obiad, Rezerwacje
Opis: Crudo to nowa restauracja w Sopocie, w języku hiszpańskim oznacza surowy. Odzwierciedleniem nazwy jest wnętrze restauracji - nieformalne z charakterystycznym sznytem. Betonowe ściany, obecność drewna, metal tworzą szczególny klimat, położonego w sercu Monte Cassino Crudo. Surowość rozumiana jest również jako prostota dań. Łącząc doświadczenie z pasją tworzymy kuchnie najwyższej próby. Emocje kulinarne budzi kunszt przygotowywanych potraw oraz otwarta kuchnia, wyposażona w potężne lawa grille. Serwujemy wołowinę w najlepszych odsłonach, ale również ryby morskie.
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Możesz mieć 1M$ na koncie, najpiękniejszą dziewczynę/żonę/kochankę, najbardziej wypasioną furę w garażu ale to co sprawi, że poczujesz się jak prawdziwy facet to możliwość obcowania z soczystą sztuką wołowego mięsa .
Już samo w sobie spotkanie z Tomahawkiem to doznanie niemal mistyczne... a Tomahawk w Crudo (co jest niemal nieprawdopodobne) przenosi tę przyjemność na jeszcze wyższy poziom. Dlatego kto przynajmniej raz w życiu nie pokusi się na taką ucztę popełni śmiertelny grzech zaniechania.

Fakty:
Mięso jest wysmażane dokładnie tak jak oczekuje tego klient - mój typ medium-rare odkryje przed wami wspaniały, wyraźnie krwisty środek, który przy odpowiednim ucisku zostawi odrobinę kuszącej posoki, a lekko chrupiące wierzchnie warstwy dopełnią przyjemności przy każdym kolejnym kęsie.
Czerwone mięso bardzo dobrze czuje się w doborowym towarzystwie dlatego do tego wyśmienitego dania polecam zaprosić kieliszek lub dwa wytrawnego wina w tej samej barwie. Kalifornijski Moss Roxx roczniki 2015 i 2013 nadają się do tego celu wręcz idealnie, więc przynajmniej na chwilę spróbujcie powstrzymać swoje barbarzyńskie zapędy i dajcie szanse temu wspaniałemu trunkowi przed waszym tradycyjnym chmielonym przysmakiem. Ceny, hmm.. wysokie? To kwestia odpowiedniego podejścia - do tej Stekowni nie przychodzimy w celu założenia lokaty, przybywamy tu aby kupić sobie ogromną „porcję przyjemności” - więc myślenie o rachunku przez cały czas trwania posiłku jest równie bezcelowe, co po prostu niestosowne .
Na koniec nie omieszkam wspomnieć o wspaniałej obsłudze, która sprawi, że będziecie chcieli tu wracać i to nie jeden raz.
C(R)UDO - dziękuję i do zobaczenia.

2  Dziękujemy, iZwierzak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: crudogrill, Manager, CrudoOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Wow. Ta opinia nam zaimponowała. Za tak profesjonalną recenzję rodem z przewodnika Michelin chcielibyśmy zaprosić Cię na steka z polędwicy. Powołaj się na tripadvisor.

Zrecenzowano 6 września 2019

Z czystym sumieniem polecam restauracje Crudo. Piękny wystrój, pomocna obsluga. Jedzenie wyśmienite, pięknie podane. Antrykot dla dwojga - idealna porcja, można się najeść.

1  Dziękujemy, bazylianaa
Zrecenzowano 3 września 2019

Steki w lokalu okazały się dosyć drogie aczkolwiek wyglądały znakomicie. Finalny wybór padł na burgera z polędwicy i burgera klasyczneg że wskazaniem tego pierwszego. Ledwo daliśmy radę zjeść taki kawał mięsa.

2  Dziękujemy, JuliaBere
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Burger z polędwicy wołowej dość drogi ale przyznam, że najlepszy jaki jadłam. Mąż zamówił t-bona i ledwo go dopchnął. Fajna lokalizacja choć w sezonie lepiej auto zostawić w domu.

2  Dziękujemy, Karolinamaka
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z żoną na urodzinowym obiedzie. Super miejsce na spędzenie smacznego wieczoru. Jadłem bardzo dobry stek z antrykotu, fajnie podany, duża sycąca porcja. Mięso pierwsza klasa. Bardzo szeroki wybór wina. Wnętrze restauracji ładne i schludne, obsługa również mile zaskoczyła. Polecam, wpadniemy ponownie.

2  Dziękujemy, MichalQGP

Crudo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Crudo? Podziel się wrażeniami!