“test smaku”
Crudo — recenzja

Crudo
Nr 29 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Kuchnie: Owoce morza, Międzynarodowa, Grill
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Obiad, Rezerwacje
Opis: Crudo to nowa restauracja w Sopocie, w języku hiszpańskim oznacza surowy. Odzwierciedleniem nazwy jest wnętrze restauracji - nieformalne z charakterystycznym sznytem. Betonowe ściany, obecność drewna, metal tworzą szczególny klimat, położonego w sercu Monte Cassino Crudo. Surowość rozumiana jest również jako prostota dań. Łącząc doświadczenie z pasją tworzymy kuchnie najwyższej próby. Emocje kulinarne budzi kunszt przygotowywanych potraw oraz otwarta kuchnia, wyposażona w potężne lawa grille. Serwujemy wołowinę w najlepszych odsłonach, ale również ryby morskie.
Zrecenzowano 6 września 2019

Z czystym sumieniem polecam restauracje Crudo. Piękny wystrój, pomocna obsluga. Jedzenie wyśmienite, pięknie podane. Antrykot dla dwojga - idealna porcja, można się najeść.

1  Dziękujemy, bazylianaa

Zrecenzowano 3 września 2019

Steki w lokalu okazały się dosyć drogie aczkolwiek wyglądały znakomicie. Finalny wybór padł na burgera z polędwicy i burgera klasyczneg że wskazaniem tego pierwszego. Ledwo daliśmy radę zjeść taki kawał mięsa.

2  Dziękujemy, JuliaBere
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Burger z polędwicy wołowej dość drogi ale przyznam, że najlepszy jaki jadłam. Mąż zamówił t-bona i ledwo go dopchnął. Fajna lokalizacja choć w sezonie lepiej auto zostawić w domu.

2  Dziękujemy, Karolinamaka
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z żoną na urodzinowym obiedzie. Super miejsce na spędzenie smacznego wieczoru. Jadłem bardzo dobry stek z antrykotu, fajnie podany, duża sycąca porcja. Mięso pierwsza klasa. Bardzo szeroki wybór wina. Wnętrze restauracji ładne i schludne, obsługa również mile zaskoczyła. Polecam, wpadniemy ponownie.

2  Dziękujemy, MichalQGP
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Właśnie wróciliśmy z wizyty w restauracji. Mega pyszne steki i bardzo dobry burger, idealne dania dla smakoszy wołowiny. Obsługa na najwyższym poziomie, szczególnie urzekł nas Pan Ilia ktory się nami opiekował podczas kolacji. Warto zajrzeć ;)

2  Dziękujemy, annawB7283UA

Crudo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Crudo? Podziel się wrażeniami!