“Nie polecam”
77 Sushi — recenzja

77 Sushi
Zamów online
Nr 109 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Kuchnie: Sushi

Na przyjęcie zamówienia czekaliśmy ponad 10 minut, na zamówione piwo i colę kolejne 10 (prawie pusty lokal).
Dania dla każdego podawane oddzielnie w dużym odstępie czasowym i wszystkie brudne naczynia stały do końca na stole...
w ramach zadośćuczynienia dostaliśmy deser, ale...
przykro, ale była to nasza ostatnia wizyta w tym lokalu. Ceny zdecydowanie za wysokie. Na plus praca chłopaków „na froncie”.

Dziękujemy, katka43

Zrecenzowano 18 lipca 2019

Bardzo dobre sushi, szczególnie jako wyczekiwana przekąska w trakcie przerwy w imprezowaniu. Tutaj też nauczyłem się jeść pałeczkami.

Dziękujemy, piopru
Zrecenzowano 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Całkiem niezłe sushi, ładnie podane, zarówno w lokalu jak i na wynos, przystępne ceny (szczególnie z kartą stałego klienta), dobry klimat w lokalu mimo centrum ;)

Dziękujemy, Karolina G
Zrecenzowano 15 czerwca 2019

Sushi dobre, ale bez szału. Ładnie podane, lokal też fajny, obsługa miła i pomocna. Największy minus lokalu to cena, zwłaszcza zestawów.

Dziękujemy, Marcin B
Zrecenzowano 25 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Sushi bardzo się popsuło sam ryż !!! Więcej ryżu i zieleniny niż ryby której raczej trzeba szukać lekka przesada .

Dziękujemy, Grażyna K

77 Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w 77 Sushi? Podziel się wrażeniami!