“Świetne jedzenie niedrogo”
Star Texan — recenzja

Star Texan
Nr 68 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Kuchnie: Amerykańska

Po tym, jak zawiodłem się w tym roku na mojej ulubionej od lat sopockiej smażalni, trafiłem z rodziną do Star Texan. Wszystko, co zamawialiśmy przez kolejne dwa dni było bardzo smaczne (steki, makaron, hamburgery, dziecięce menu), a do tego wyraźnie tańsze niż w innych sopockich knajpach. Na pewno tu wrócimy.

Dziękujemy, AndrzejG765

Zrecenzowano 29 lipca 2019

Klimat restauracji wspaniały. Obsługa przemiła! Moje krewetki wyśmienite. Wszystkim nam dania bardzo smakowały.
Na pewno tam wrócimy.

Dziękujemy, Emi Ł
Zrecenzowano 25 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jedyne miejsce w trójmieście, gdzie można zjesc prawdziwe louisiana/buffalo chicken wings ! Przepyszne domowej roboty sosy i shake'i. Bardzo miła i pomocna obsługa :)
Polecam !

Dziękujemy, 820alicjakos
Zrecenzowano 28 kwietnia 2019

Wszystko przepyszne - tak śniadanie w ramach pobytu w Willi Sentoza, jak i dania z karty. A nie dość, że pyszne to jeszcze ogromne porcje. :)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, PaulinaLang
Zrecenzowano 17 lutego 2019

Restauracja połączona z hotelem, w którym mieszkaliśmy. Lokal fajnie zrobiony na styl amerykański z dużymi i wygodnymi kanapami. Obsługa bardzo miła - to duży plus. Menu dosyć spore. Zamówiliśmy kilka dań i muszę powiedzieć, że "niebo w gębie" :) Nawet frytki były rewelacyjne. Szkoda tylko, że nie było niestety sławnej zupy cebulowej i to jedyny minus - chciałem koniecznie spróbować tego specjału ale nie było mi dane :) Na posiłki trochę się czeka. Nie wiem z czego to wynika ale generalnie pustki w lokalu, natomiast w określonej godzinie przychodzą tłumy i po 1,5 h znowu pustki :) Zamówiliśmy Star Fajita z żoną jako danie główne - mięso grilowane z papryką, cebulą, kilkoma sosami i tortillą. Danie z tych "Zrób to sam" Mięso podane na rondelku - trzeba uważać bo rondelek bardzo gorący, parujący i skwierczący - podany prosto z ognia. Jako przystawkę zamówiliśmy smażony ser mozzarella z sosem pomidorowym i dla dzieci polędwiczki z frytkami. Następnym razem jak będę w Sopocie, muszę koniecznie wpaść na burgery. Podsumowując, restaurację polecam - jest miło, klimatycznie, smacznie i niedrogo.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, 82Matma

Star Texan — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sopot, Pomorskie
Sopot, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Star Texan? Podziel się wrażeniami!