Sopot

“sniadania”
Cafe Ferber — recenzja

Cafe Ferber
Nr 157 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Kuchnie: Europejska
Opis: Pamiętasz jak oglądając amerykańskie filmy zazdrościłeś bohaterom wyjścia po pracy na dobrego drinka? Słyszałeś wówczas w swoich myślach „gdyby w Polsce były takie miejsca..”. Cafe Ferber spełnia Twoje oczekiwania. Czujesz się tu komfortowo kiedy przychodzisz zrelaksować się po pracy, na spotkanie z przyjaciółmi, na randkę czy spotkanie biznesowe. Cafe Ferber to -profesjonalnie serwowane drinki, zawsze ze świeżych owoców i najwyższej jakości alkoholu -najlepszej jakości kawa, importowana z małej prowincji we Włoszech -smaczne potrawy: śniadania, lunche i kolacje -wysokiej klasy obsługa Jeśli lubicie napić się nietuzinkowego w smaku i aromacie drinka, posłuchać rytmicznego house'u w towarzystwie pozytywnych ludzi to właśnie ta noc i to miejsce jest dla Was! Doskonałą atmoferę uzupełni nasz niezastąpiony DJ!
Zrecenzowano 9 września 2019

Jakość śniadań słaba, podana w sposób nie zachęcający do jedzenia, czas oczekiwania na śniadanie 30 min od czasu zamówienia. W ogóle dekoracja talerza poniżej standardów jakości, brak warzyw. Próbowałam śniadanie polskie i angielskie strasznie słabe nie polecam.

Dziękujemy, Koneser75

Zrecenzowano 23 lipca 2019

Desery oraz drinki jako tako w miare dobre, ale obsługa to kompletna żenada.
Siedzieliśmy przez 15 minut, nie dostaliśmy karty kiedy kelnerki przechodziły obok trzy razy patrząc na nas jak na idiotów którzy przyszli zjeść za darmo lub uciec nie płacąc (sam poszedłem po karty gdzie 2 kelnerki stały sobie przy wejsciu i chichotały, spytałem czy moge prosić o menu i sam je zaniosłem do stolika, kelnerki miały jakby urażoną dume). Potem czekaliśmy kolejne 20 minut aż podejdzie kelnerka przyjąć zamówienie, kiedy stała stolik za nami dokładnie metr ode mnie przez 10 minut rozmawiając z chłopakiem i przynosząc mu w między czasie kawe, nawet nie przychodząc do nas zapytać czy czegoś potrzebujemy. Nie polecam obsługa do wymiany.

Dziękujemy, 711cryptom
Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo słaba oferta śniadaniowa, w menu brak wytrawnego śniadania dla wegetarian. Barman chyba myśli, ze jest u siebie w domu. Prowadził bardzo głośną rozmowę z wytatuowanym „ziomkiem”, muzyka zdecydowanie za głośna.

Dziękujemy, coliber73
Zrecenzowano 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas wyjazdu do Sopotu chodziliśmy tutaj na śniadania. Obsługa bardzo miła i z chęcią odpowiadała na każde pytanie. Śniadania smaczne i syte. Polecam!

Dziękujemy, damian21x
Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Szybkie wejście by ugasić pragnienie. Trochę długi czas oczekiwania na napoje ale tragedii nie ma. Miejsce miłe, fajne i przyjemne. Obsługa serdeczna i uśmiechnięta.

Dziękujemy, deywydo

Cafe Ferber — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sopot, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Cafe Ferber? Podziel się wrażeniami!