“Może być, ale bez szału.”
Restauracja Ocneba — recenzja

Restauracja Ocneba
Nr 60 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 9 września 2019

W tej restauracji byliśmy kilkukrotnie. Jednak z wizyty na wizytę jakość jedzenia się pogorszyła. Można iść raz - spróbować z ciekawości. Jednak po kolejnych wizytach czuję się różnice w podanym jedzeniu. Plusem było to, że pomimo wpadek kucharzy rekompensatą było anulowanie rachunku.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, KatarzynaG455

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy grupą 5os, próbowaliśmy zup, szaszłyków, pierożków,zapiekanych placków - smakowało nam, każdy był zadowolony z wyboru, trochę się powymienialiśmy z talerzy :) bardzo sympatyczna pani z obsługi wyjaśniła jak jeść chinkali. Wyszliśmy zadowoleni.

1  Dziękujemy, 718konrad
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Do Ocneby wróciliśmy rok po niezwykle udanej pierwszej wizycie. Przyciągnęło nas wspomnienie pysznej kolacji. O ile obsługa się poprawiła, o tyle jedzenie znacznie pogorszyło. Kuchnia gruzińska do lekkich nie należy, ale po tej wizycie całej naszej trójce było ciężko jeszcze następnego dnia. Zarówno placek jak i pierogi oraz gulasz były bardzo przeciętne.

1  Dziękujemy, mariabF5929DE
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Na kolację zostaliśmy zaproszeni przez pana który namówił nas do odwiedzenia restauracji. Byliśmy już tak głodni że pod wpływem emocji zdecydowaliśmy się na odwiedziny, nie zawiedliśmy się. Gruziński szaszłyk wieprzowy był pyszny, mięso było miękkie, sosik idealnie komponował się z tego rodzaju potrawą. Duża porcja w bardzo dobrej cenie a restauracja tak nas skusiła że pojawiliśmy się tam również dwa dni później

2  Dziękujemy, arek880401
Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przeciętne, ciężkie jedzenie. Na danie czekaliśmy bardzo długo, gruzinski chleb smakował jak napompowana buła ze sklepu.

Dziękujemy, Michał M

Restauracja Ocneba — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie
Sopot, Pomorskie

Sopot, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Ocneba? Podziel się wrażeniami!