Czyta choć zatłoczona..

Polecam wybrać się zwłaszcza poza sezonem - mniej turystów i przepychnia się na molo. Plaża piękna... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
Alice S
Gdańsk, Polska
Przyjemne miejsce

Po za głównym sezonem plaża w Sopocie jest przyjemnym miejscem do spacerów. Można spotkać wielu... Przeczytaj więcej

szklane
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 548)

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Piękna plaża,szeroka, piaszczysta.Polecam buty-dużo szkła.Woda czysta,po południu trochę glonów.Przy Kolibie sprzątana,dalej już nie.A szkoda.

1  Dziękujemy, krystyna28
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Jedna z najpiękniejszych plaż w Polsce. Dużo dobrych restauracji, galerii i hoteli w pobliżu. Na plaży znajduje się otwarte kino. Polecam.

1  Dziękujemy, Amadeo61
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Plaża po lewej stronie od molo cudowna. Czysto, dużo miejsca, punkty gastronomiczne z możliwy wynajęcia leżaka z parasolem w przystępnej cenie. Czysta woda. Po prawej stronie od mola plaża w duzo gorszym stanie. Na plaży można trafić kawałki szkła, wszechobecne łabędzie i straszny zapach.

1  Dziękujemy, 224aniap
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Plaża ładna, duża. Fajne knajpki, na plaży. Byłam tam wieczorem i nie było tłumów i parawanów, co jest na plus.

1  Dziękujemy, Sabina F
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Czysta i duża plaża przyciąga dużo wczasowiczów; można się zrelaksować, pomimo takiej ilości turystów.

1  Dziękujemy, voyageur68200