Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Otóż jak ktoś wcześniej zauważył, że zdjęcia pokoi odbiegają od rzeczywistości. Są bardzo ciasne, prysznic mikro z zasłoną, zero pułek na kosmetyki, a hotel ma dwa miesiące, nie 30 lat.
Po za tym godz. przed końcem śniadania brakowało wędlin, pomidorów, jajecznicy. Dopiero po zapytaniu, czy to koniec śniadania, uzupełniono.
Obsługa bardzo miła, czysto i lokalizacja doskonała.

Wizyta była w poprzedni weekend.

Dziękujemy, Lech W
Zrecenzowano: 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo czysty i zadbany obiekt, w pokojach można znaleźć wszystko co jest potrzebne, istnieje możliwość wymiany ręczników które otrzymujemy od hotelu na czas pobytu! Posiłki są bardzo smaczne, oraz świeże! Lokalizacja lekko na uboczu gwarantuje spokój i ciszę. Praktycznie za płotem znajduje się Aqua Park. Gorąco polecam!

Dziękujemy, Generallek
Zrecenzowano: 24 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo fajny, czysty, dobra lokalizacja. Jeden minus to bardzo wąski zakres stacji telewizyjnych, co mocno ogranicza możliwość miłego wypoczynku, co mam nadzieje dyrekcja szybko naprawi. Po za tym bardzo miła obsługa i bogate śniadanie. Polecam

Termin pobytu: maj 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 201radekk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dobry-Hotel, Team Leader, Hotel Aqua SopotOdpowiedź udzielona 6 czerwca 2019

Szanowni Państwo,

W imieniu całego zespołu hotelu Aqua Sopot chcielibyśmy podziękować za poświęcony czas oraz za przekazanie cennych uwag, które przekazaliśmy do kierowników.
Chcielibyśmy podziękować za opis hotelu.

Mamy nadzieję, iż w niedługim okresie czasu zawitają Państwo ponownie w nasze progi.

Zrecenzowano: 7 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokalizacja- super, bardzo blisko parku, plaży, tras spacerowych/rowerowych/rolkowych
Sniadania- swieze produkty, dobre ale bez wiekszych rewelacji :)
Pokoj- czystosc zachowana jak najbardziej natomiast zdjecia pokoi odbiegaja od rzeczywistosci, pokoje znacznie mniejsze niz wskazuja na to zdjecia, meble dosc mocno zuzyte; nakladka laczaca dwa pojedyncze lozka w jedno nie jest niewyczuwalna jak sugeruja pracownicy przed dokonaniem rezerwacji- jesli zaproponuja Wam taka nakladke bo nie bedzie dostepne lozko malzenskie- z wlasnego doswiadczenia radze unikac :)

Termin pobytu: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, KatkaBeBe
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dobry-Hotel, Team Leader, Hotel Aqua SopotOdpowiedź udzielona 10 kwietnia 2019

Szanowni Państwo,

W imieniu całego zespołu hotelu Aqua Sopot chcielibyśmy podziękować za poświęcony czas oraz za przekazanie cennych uwag, które przekazaliśmy do odpowiednich kierowników.

Zrecenzowano: 22 stycznia 2019

lokalizacja idealna na wypad łączący spotkanie biznesowe i spędzenie popołudnia nad morzem, blisko do skm, przepyszne śniadania w formie szwedzkiego stołu, w ciepłe dni podawane na tarasie , dostępny parking, hotel przyjazny zwierzętom!!! robisz 2 kroki i jesteś w zacisznym lesie prowadzacym cię prosto na plażę, trasa nad morze trochę uciążliwa jeżeli macie małe dzieci, bo sporo schodków i droga powrotna pod górę:)
do spacerów poza sezonem miejsce idealne, blisko głownej ulicy ale jednak w zaciszu

Termin pobytu: październik 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, mietowy
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dobry-Hotel, Team Leader, Hotel Aqua SopotOdpowiedź udzielona 23 stycznia 2019

Szanowni Państwo,

W imieniu całego zespołu hotelu Aqua chcielibyśmy podziękować za poświęcony czas oraz za przekazanie cennych uwag.

Chcielibyśmy podziękować za opis hotelu, jego wnętrz i otoczenia.