“Wyśmienicie :))”

Restauracja Piaskownica
Nr 130 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Byliśmy dzisiaj na obiedzie wszystko pyszne, bardzo ładnie przygotowania ,
bardzo krótki okres oczekiwania. Pierogi z borówkami ekstra

Anna i Paweł Krakow

Dziękujemy, Anna W

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie , piękne widoki ( wyjątkowe miejsce ) , rodzinne .
Jak zwykle uwielbiamy tu wracać i cieszyć się tym miejscem . Dziękujemy .

2  Dziękujemy, Lech1969
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

sos polany na frytki i surówkę z sałaty i na to ułożone gorące mięso, proponuję dodatkowy talerzyk, mieliśmy tylko 80 zł i ledwo starczyło na dwa dania, jak by można było płacić kartą wydalibyśmy 2 razy tyle bo i piciu by sie zamówiło i jakis deserek

1  Dziękujemy, plazowicz
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ocenię wyłącznie swoją potrawę, mimo iż miałem okazji próbować zamówionych przez innych. Ciężko jest podać pierś z kurczaka z grilla, która przypomina posiadającą panierkę. Ciekawe... Frytki standard, przemysłowe, vinegret jest jakiś taki mało wyrazisty a smaki te nie są mi obce. Wystrój pozwala sądzić, że kiedyś kuchnia była traktowana tutaj bardziej poważnie. Polecam spróbować zamówić frytki dla dziecka... w sezonie nie ma. Co ciekawe do dania z piersią już tak, więc... Ceny z kosmosu, w Polsce tak drogich porcji nie spotkałem, nie adekwatne do jakości. Musisz, zjedz, nie musisz szukaj dalej. Pozdrawiam.

1  Dziękujemy, lukask597
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Najlepsze jest wejście do Piaskownicy - pięknie zielone, ocienione, z hamakami. Potem się okazuje że obsługa coś roznosi ale nie informuje że nie przyjmuje zamówień. Trzeba odstać w kolejce do baru. Plac zabaw mały, z krzywą zjeżdżalnią i jedną huśtawką. Hamaki na plaży zepsute albo zajęte przez takich co się w nich okopali na cały dzień. Piwo i lemoniada ok, ale nie zdecydowaliśmy się zostać na posiłek.

Dziękujemy, Marta B

Restauracja Piaskownica — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Piaskownica? Podziel się wrażeniami!