Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Polecam. Kameralny hostel na ostatnim piętrze w kamienicy. Czysto i schludnie. Serdeczna i pomocna obsługa. Blisko do strzeżonej plaży.
W pobliżu plaży sklepy, knajpki, apteka, biblioteka, księgarnia, deptak do molo.

Dziękujemy, Aaaga13
Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Cicha i spokojna okolica. Wokół pełno zieleni. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Którzy cenią sobie ciszę. Wszędzie blisko. Śniadania rewelacja. Byłam pierwszy raz i na pewno tu wrócimy :) Pokój rodzinny czysty zadbany. Właściciele ba prawdę przemili , pomocni :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój rodzinny
Dziękujemy, Passport62361061983
Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Polecam, lokalizacja świetna , wszedzie blisko , okolica cicha i spokojna, pokoje czyściutkie, lazienka niewielja lecz czysta , właściciel przesympatyczny i bardzo pomocny . Śniadania zróżnicowane i bardzo smaczne.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Explorer40604572440
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mateusz L, Właściciel, Hostel GeorgeOdpowiedź udzielona 9 lipca 2019

Dziękujemy za poświęcony czas na przesłanie opinii.
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Pan Jerzy jest super. Bardzo pomocny i pracowity mimo tego, że ma 79lat. Pokoje sa czyste, łazienka zaopatrzona w kosmetyki, aneks w kawę i herbatę. Było w hostelu dość dużo dzieci ale nie było specjalnie tego słychać, kazdy szanował ciszę nocną. Mieliśmy piękny taras , idealny na wieczorne wyciszenie. Blisko knajpki i lewiatan (tanio). Ogólnie super, pewnie wrócimy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie mam zastrzeżeń
Dziękujemy, Companion22796492046
Zrecenzowano: 23 maja 2019

Dogodne umiejscowienie hostelu, bardzo spokojna okolica. Miła obsługa, lokal zadbany i czysty, wyposażenie sprawne. Dostępny aneks kuchenny. Cena przystępna oczywiście jak na Sopot. Miejsce godne polecenia na krótkie weekendowe wypady.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Navigator11630331294