“Spotkanie”
Restauracja Pasjami — recenzja

Restauracja Pasjami
Nr 59 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Kuchnie: Europejska, Polska

Jestesmy w restauracji co tydzien. Na spotkania znajomych. Wszystko super 5/5 obsługa świetna. Pozdrawiamy

Dziękujemy, Irena S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marzena S, Manager, Restauracja PasjamiOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Szanowna Pani Ireno,

Trudno o lepszą rekomendację - serdecznie dziękujemy! I oczywiście będziemy się starać, by pozostać Państwa ulubionym miejscem spotkań jak najdłużej. Z najlepszymi pozdrowieniami!

Restaurację oprócz smacznych potraw należy pochwalić za naprawdę profesjonalną obsługę kelnerską (Pan Filip). Dziękujemy za wyśmienitą kolacje w bardzo atrakcyjnej cenie.

Dziękujemy, Isabella W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marzena S, Manager, Restauracja PasjamiOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Szanowna Pani Isabello,

Pięknie dziękujemy za wizytę w naszej restauracji i tak miłe słowa. Ogromnie cieszymy się z Pani uznania dla naszej kuchni i serwisu i serdecznie zapraszamy do odwiedzania nas jak najczęściej. Z najlepszymi pozdrowieniami!

W dniu dzisiejszym byłyśmy z przyjaciółką goścmi restauracji Pasjami. Skorzystałyśmy z oferty menu degustacyjnego. Z wszystkich dań byłyśmy bardzo zadowolone. Wszystko było bardzo smaczne, oryginalne smaki , bardzo apetycznie podane. . Obsługiwał nas Pan Filip. Bardzo sympatyczny , pomocny ale nie nachalny. Wyszłyśmy bardzo zadowolone i polecimy ten lokal naszym znajomym.
Teresa M

Dziękujemy, TeresaMach

Szanowna Pani Tereso,

Serdecznie dziękujemy za wybór naszej restauracji i obdarowanie nas tak miłą recenzją. Z przyjemnością przekażemy Pani słowa naszemu koledze Filipowi oraz całemu zespołowi kuchni. Cieszymy się niezmiernie, że pobyt w naszej restauracji okazał się w pełni udany i będziemy zaszczyceni mogąc powitać Panią ponownie. Z najlepszymi pozdrowieniami!

Zrecenzowano 2 września 2019

Miło, kameralnie, smacznie. Skorzystałyśmy z Przyjaciółką z oferty menu degustacyjne. Jedzenie przepyszne, świeże, pięknie podane, ledwo dałyśmy radę zjeść deserek wyborne wina i bardzo sympatyczna obsługa. Z pewnością skorzystamy jeszcze niejednokrotnie.

Dziękujemy, Anna R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marzena S, Manager, Restauracja PasjamiOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Szanowna Pani Anno,

Serdecznie dziękujemy za wizytę i miłe słowa - cieszymy się ogromnie, że zarówno nasze dania, jak i obsługa spotkały się z tak miłym odbiorem. Będziemy zaszczyceni mogąc powitać Panią ponownie w najbliższej przyszłości.
Z najlepszymi pozdrowieniami!

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

kupiliśmy menu degustacyjne z którego byliśmy bardzo zadowoleni. ciekawe smaki. oryginalne. na miejscu się okazało że jedno danie jest z serem kozim którego nie jem - kucharz na szybkości zrobił przystawkę z łososia. pyszne jedzenie

Dziękujemy, czarnypt
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marzena S, Manager, Restauracja PasjamiOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy za wybór naszej restauracji i podzielenie się tak miłym komentarzem. Ogromnie cieszymy się, że wizyta okazała się w pełni udana i będziemy zaszczyceni mogąc gościć Państwa ponownie w przyszłości.
Z najlepszymi pozdrowieniami!

Restauracja Pasjami — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Pasjami? Podziel się wrażeniami!