“4 - daniowe menu degustacyjne”
Restauracja Pasjami — recenzja

Restauracja Pasjami
Nr 60 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Kuchnie: Europejska, Polska
Zrecenzowano 2 września 2019

Miło, kameralnie, smacznie. Skorzystałyśmy z Przyjaciółką z oferty menu degustacyjne. Jedzenie przepyszne, świeże, pięknie podane, ledwo dałyśmy radę zjeść deserek wyborne wina i bardzo sympatyczna obsługa. Z pewnością skorzystamy jeszcze niejednokrotnie.

Dziękujemy, Anna R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marzena S, Manager, Restauracja PasjamiOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Szanowna Pani Anno,

Serdecznie dziękujemy za wizytę i miłe słowa - cieszymy się ogromnie, że zarówno nasze dania, jak i obsługa spotkały się z tak miłym odbiorem. Będziemy zaszczyceni mogąc powitać Panią ponownie w najbliższej przyszłości.

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

kupiliśmy menu degustacyjne z którego byliśmy bardzo zadowoleni. ciekawe smaki. oryginalne. na miejscu się okazało że jedno danie jest z serem kozim którego nie jem - kucharz na szybkości zrobił przystawkę z łososia. pyszne jedzenie

Dziękujemy, czarnypt
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marzena S, Manager, Restauracja PasjamiOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy za wybór naszej restauracji i podzielenie się tak miłym komentarzem. Ogromnie cieszymy się, że wizyta okazała się w pełni udana i będziemy zaszczyceni mogąc gościć Państwa ponownie w przyszłości.

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Wybraliśmy tę restaurację na rocznicową kolację z żoną. Jedzenie wyśmienite, szczególnie krewetki i tatar. Obsługa w wykonaniu kelnera, Pana Sebastiana genialna. Polecone przez niego dania oraz dobór napoi w punkt. Nie byliśmy jedynymi gośćmi restauracji tego wieczora a czuliśmy się tak właśnie zaopiekowani, chociaż Pan Sebastian nie znał powodu naszej wizyty. Po 3 tygodniowym urlopie spędzonym w różnych zakątkach Polski wizytę w tej restauracji zapamiętaliśmy najbardziej i najlepiej. Restauracja godna polecenia! Dziękujemy, Wiola i Mateusz

1  Dziękujemy, PaniJolanta

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy za wizytę w naszej restauracji i przemiłą opinię. Jesteśmy szczęśliwi, że udało nam się zapewnić Państwu wyjątkowy wieczór i mamy ogromną nadzieję gościć Państwa u nas jak najczęściej.

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Czuliśmy się bardzo swobodnie, mimo, że na codzień nie bywamy w aż tak ekskluzywnych miejscach. Polecamy serdecznie :)

Dziękujemy, r2100pa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marzena S, Manager, Restauracja PasjamiOdpowiedź udzielona 12 sierpnia 2019

Szanowni Państwo,
Serdecznie dziękujemy za wizytę w naszej restauracji i podzielenie się tak miłą opinią. Będziemy zaszczyceni mogąc gościć Państwa ponownie - serdecznie zapraszamy i łączymy najlepsze pozdrowienia!

Zrecenzowano 29 lipca 2019

Restauracja wywarła na Nas bardzo duże pozytywne wrażenie.Jedzonko przepyszne , obsługa wspaniala (Pan Sebastian) 10/10 ;) Z chęcią odwiedzimy to miejsce jeszcze raz.

Dziękujemy, Aneta S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marzena S, Manager, Restauracja PasjamiOdpowiedź udzielona 1 sierpnia 2019

Szanowna Pani Aneto,

Serdecznie dziękujemy za wizytę w naszej restauracji i przemiłe słowa - będziemy zaszczyceni mogąc gościć Państwa ponownie i dołożymy wszelkich starań by wrażenia kulinarne były jeszcze lepsze. Z najlepszymi pozdrowieniami!

Restauracja Pasjami — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Pasjami? Podziel się wrażeniami!