“Przyjemne miejsce”
Restauracja Pieprz — recenzja

Restauracja Pieprz
Nr 185 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Kuchnie: Amerykańska, Włoska

Pieprz to fajne miejsce na szybki obiad z rodziną. Lokal jest w bocznej uliczce przez co, nie jest tam tłoczno i jest spokojniej. Niskie ceny, pyszny makaron i mięsa, sałatki trochę kuleja

Dziękujemy, Patrycja K

Zrecenzowano 7 września 2019

Wraz z kolezankami zostalysmy namowione przez jedna z pracownic do zjedzenia w restauracj,ktora zapewniala ze jedzenie bedzie pyszne.Kazda z nas zamowila to samo,a mianowicie penne z kurczakiem w sosie curry.Dwie z nas dostaly makaron ktory byl dosc smaczny a 3 kolejne porcje smakowaly niczym ze szpitalnej stolowki,a kurczak to zwykla guma.Jedyne na co nie mozna narzekac to przemila,posiadajaca sile perswazji pani namawiajaca przechodniow do przyjscia do restauracji.

Dziękujemy, Martyna C
Zrecenzowano 1 września 2019

Byliśmy dzisiaj zjeść czas oczekiwania ok 30min ludzi sporo było...Byliśmy się tego miejsca patrząc na opinie innych ale ku zaskoczeniu było naprawdę pyszne!wzięliśmy z mężem pierś w sosie serowym z frytkami i surówka.. bardzo ładnie podane fajna porcja cena jak na sopot mie była wysoka...mieszkamy w Sopocie wiemy jakie są ceny i uważam że nie jest tutaj drogo...polecamy to miejsce jak najbardziej

Dziękujemy, Magdalena J
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Obsługa tragedia!! Szkoda czasu na zatrzymywanie się w tym miejscu, gdy w Sopocie tyle pięknych miejsc.

Dziękujemy, Kkkpppas
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Nie wiem kto byłby w stanie wystawić dobrą opinię na temat tego miejsca. Chyba tylko sami pracownicy. Miejsce bardzo drogie, fakt byłby do zaakceptowania gdyby jedzenie rzeczywiście było tego warte. Ale niestety. Wielkie rozczarowanie. Bardzo długo czekaliśmy na jedzenie a kiedy już dostaliśmy, jak się okazało ledwo byliśmy w stanie to zjeść. Stek który miał być stekiem medium rare okazał się być wysmażonym tak że z mięsa zrobił się kawał bezsmakowej gumy. Ochydny. Karczek z grilla również okropny. Przyprawiony już ok. Ale mięso jakościowo chyba najgorsze z możliwych. Tłuste, nie do pogryzienia, z kawałkami chrząstek w środku. Naciąganie turystów, inaczej nie da się tego nazwać. Niestety chłopaczek który chodzi po okolicy i namawia do przyjścia do lokalu ściągnął już w ten sposób wiele nieświadomych turystów... Nie polecę tego miejsca najgorszemu wrogowi

Dziękujemy, Paulina P

Restauracja Pieprz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Pieprz? Podziel się wrażeniami!