“Nie polecam nikomu”
Restauracja Pieprz — recenzja

Restauracja Pieprz
Nr 185 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Kuchnie: Amerykańska, Włoska
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Nie wiem kto byłby w stanie wystawić dobrą opinię na temat tego miejsca. Chyba tylko sami pracownicy. Miejsce bardzo drogie, fakt byłby do zaakceptowania gdyby jedzenie rzeczywiście było tego warte. Ale niestety. Wielkie rozczarowanie. Bardzo długo czekaliśmy na jedzenie a kiedy już dostaliśmy, jak się okazało ledwo byliśmy w stanie to zjeść. Stek który miał być stekiem medium rare okazał się być wysmażonym tak że z mięsa zrobił się kawał bezsmakowej gumy. Ochydny. Karczek z grilla również okropny. Przyprawiony już ok. Ale mięso jakościowo chyba najgorsze z możliwych. Tłuste, nie do pogryzienia, z kawałkami chrząstek w środku. Naciąganie turystów, inaczej nie da się tego nazwać. Niestety chłopaczek który chodzi po okolicy i namawia do przyjścia do lokalu ściągnął już w ten sposób wiele nieświadomych turystów... Nie polecę tego miejsca najgorszemu wrogowi

Dziękujemy, Paulina P

Zrecenzowano 15 lipca 2019

Jedzenie bardzo smaczne, czas oczekiwania ok 35min ale warto. Wszystko świeże! Dziecięce jedzenie powinno być wg mnie podawane trochę szybciej. Lemoniada super! Jedynie łazienka niestety brudna, nie sprzatana do porządku od dłuższego czasu.

Dziękujemy, Agata S
Zrecenzowano 9 lipca 2019

Ceny z kosmosu a jedzenie byle jakie. Dorsz... Nad morzem z zamrażarki!!! Byle co!Chłopak z ulicy ciągnie niemal na siłę bo ma pieniądze od lebka i chwali całą drogę a tak naprawdę fastfood chyba lepiej smakuje

Dziękujemy, Dariusz2132
Zrecenzowano 12 maja 2019

Miejsce dość ciekawe, zdecydowaliśmy się na to bistro - bo tak trzeba to nazwać, ponieważ Pani na deptaku nas zapraszała. Jedzenie jest naprawdę pyszne, zupa ogórkowa - jak babci, polędwiczki w sosie kurkowym, smakowicie przyprawione, nie gorzkie, bardzo dobre. Jedną gwiazdę odejmuję za zapach panujący w tym miejscu, potrzebna jest wentylacja

Dziękujemy, Karodym
Zrecenzowano 1 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie wyśmienite (o zupach nie wspomnę ... mniam), porcje ogromne, dziewczyny przesympatyczne - 100 % polecam ☺

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Sławomir K

Restauracja Pieprz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Pieprz? Podziel się wrażeniami!