Najniższe ceny za pobyt
Zarezerwuj najniższą cenę w tych witrynach
Booking.com
Agoda.com88 USD
Expedia.com
Wyświetl 9 oferty
Zrecenzowano: 14 lutego 2016

Villa Flaming to przytulne miejsce, którego dużym atutem jest lokalizacja, blisko do morze, a i do ścisłego centrum w 10 minut spokojnie się dotrze. Pokoje czyste, w łazienkach duży prysznic. Miła obsługa.

Termin pobytu: luty 2016
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Natalia S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: filizanka1, Właściciel, Villa FlamingOdpowiedź udzielona 5 marca 2016

Dziękujemy za opinię i zapraszamy do kolejnego pobytu. Niedługo wiosna, a we Flamingu oznacza ona również piękny ogród wśród sosem, gdzie przy pięknej pogodzie można zjeść śniadanie, obiad i kolację.

Zrecenzowano: 4 lutego 2016

Bardzo blisko do plaży. W pokojach "chłodny" wystrój.
Cienkie ściany. Budynek wewnątrz prezentuje się lepiej aniżeli na zewnątrz.
Śniadanie oraz restauracja na dole na duży plus :) W restauracji pieką domowe ciasta.
Internet za free.

Termin pobytu: styczeń 2016
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Joanna F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: filizanka1, Kierownik, Villa FlamingOdpowiedź udzielona 5 lutego 2016

Bardzo dziękujemy za opinię. Staramy się dostosować do potrzeb, oczywiście w miarę możliwości. Stąd pomysły na nowe oferty (np. Walentynki, Wielkanoc) czy też pakiety biznesowe.

Zrecenzowano: 2 stycznia 2016 z urządzeń przenośnych

Blisko morza i Baru Przystań. Z parkingiem. Pokoje przytulne, mogłyby być większe. Obsługa nierówna- recepcja bez szału, przemiłe panie sprzątające. W pokojach TV z sensownymi kanałami. Na dole fajna knajpka z sympatyczną obsługą. Nie wie, jak smakuje jedzenie, bo braliśmy tylko napoje.

Termin pobytu: styczeń 2016
Dziękujemy, Ania K

Dziękujemy za uwagi, zwłaszcza te krytyczne. Pracujemy nad jakością naszych usług, stąd też obsługa recepcji musiała zostać w lutym częściowo wymieniona. Mamy nadzieję, że będzie teraz lepsza. I bardzo dziękujemy za miłe słowa o Paniach pokojowych, to niewątpliwie jeden z naszych atutów. Z poważaniem.

Zrecenzowano: 28 listopada 2015 z urządzeń przenośnych

Fajny hotelik blisko plaży. Miła obsługa. Pokój - jedynka bardzo malutki, ale czysty, wygodne łóżko, wszystko co potrzeba. Cena mogłaby być nieco niższa.
Prawdopodobnie tego samego właściciela tuż obok jest hotel bursztyn - tez tam miałem okazje nocować - nie polecam, komuna i bród.

Termin pobytu: listopad 2015
1  Dziękujemy, Pelesos
Zrecenzowano: 6 września 2015

Pokoje bardzo małe i jeszcze mniejsza łazienka, wszystko czyste i pachnące. Świetna lokalizacja, blisko do morza i blisko do centrum. Dobre śniadanie, choć brak świeżych owoców i nigdy nie pojmę jak można robić jajecznicę w bufecie ;-)Dobry stosunek ceny do jakości.

Termin pobytu: wrzesień 2015
Dziękujemy, Jan K