Zrecenzowano 4 lutego 2016

Bardzo blisko do plaży. W pokojach "chłodny" wystrój.
Cienkie ściany. Budynek wewnątrz prezentuje się lepiej aniżeli na zewnątrz.
Śniadanie oraz restauracja na dole na duży plus :) W restauracji pieką domowe ciasta.
Internet za free.

• Data pobytu: styczeń 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Joanna F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: filizanka1, Kierownik, Villa FlamingOdpowiedź udzielona 5 lutego 2016

Bardzo dziękujemy za opinię. Staramy się dostosować do potrzeb, oczywiście w miarę możliwości. Stąd pomysły na nowe oferty (np. Walentynki, Wielkanoc) czy też pakiety biznesowe.

Zrecenzowano 2 stycznia 2016 z urządzeń przenośnych

Blisko morza i Baru Przystań. Z parkingiem. Pokoje przytulne, mogłyby być większe. Obsługa nierówna- recepcja bez szału, przemiłe panie sprzątające. W pokojach TV z sensownymi kanałami. Na dole fajna knajpka z sympatyczną obsługą. Nie wie, jak smakuje jedzenie, bo braliśmy tylko napoje.

Data pobytu: styczeń 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Ania K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: filizanka1, Właściciel, Villa FlamingOdpowiedź udzielona 5 marca 2016

Dziękujemy za uwagi, zwłaszcza te krytyczne. Pracujemy nad jakością naszych usług, stąd też obsługa recepcji musiała zostać w lutym częściowo wymieniona. Mamy nadzieję, że będzie teraz lepsza. I bardzo dziękujemy za miłe słowa o Paniach pokojowych, to niewątpliwie jeden z naszych atutów. Z poważaniem.

Zrecenzowano 28 listopada 2015 z urządzeń przenośnych

Fajny hotelik blisko plaży. Miła obsługa. Pokój - jedynka bardzo malutki, ale czysty, wygodne łóżko, wszystko co potrzeba. Cena mogłaby być nieco niższa.
Prawdopodobnie tego samego właściciela tuż obok jest hotel bursztyn - tez tam miałem okazje nocować - nie polecam, komuna i bród.

Data pobytu: listopad 2015
1  Dziękujemy, Pelesos
Zrecenzowano 6 września 2015

Pokoje bardzo małe i jeszcze mniejsza łazienka, wszystko czyste i pachnące. Świetna lokalizacja, blisko do morza i blisko do centrum. Dobre śniadanie, choć brak świeżych owoców i nigdy nie pojmę jak można robić jajecznicę w bufecie ;-)Dobry stosunek ceny do jakości.

• Data pobytu: wrzesień 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, Jan K
Zrecenzowano 4 września 2015

Ogromnym atutem jest położenie, do plaży kilka minut. Do centrum wystarczająco blisko, a na tyle "daleko", by okolica była cicha i spokojna. Śniadania, jak na moje potrzeby w zupełności wystarczające, dodatkowo korzystałam z kilku obiadów w "Filiżance..." i byłam zadowolona. Ciasta słynne, rzeczywiście pyszne. Plus opcja grilla. Pokój wygodny, mogłabym się jedynie łazienki "przyczepić", bardzo maleńka, nawet jak na 1 osobę. Ogólnie byłam zadowolona z pobytu, polecam :-)

• Data pobytu: sierpień 2015, podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, Kaja566