Najniższe ceny za pobyt
Zarezerwuj najniższą cenę w tych witrynach
Booking.com
CheapTickets89 USD
Agoda.com89 USD
Wyświetl 10 oferty
Zrecenzowano: 2 stycznia 2016 z urządzeń przenośnych

Blisko morza i Baru Przystań. Z parkingiem. Pokoje przytulne, mogłyby być większe. Obsługa nierówna- recepcja bez szału, przemiłe panie sprzątające. W pokojach TV z sensownymi kanałami. Na dole fajna knajpka z sympatyczną obsługą. Nie wie, jak smakuje jedzenie, bo braliśmy tylko napoje.

Termin pobytu: styczeń 2016
Dziękujemy, Ania K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: filizanka1, Właściciel, Villa FlamingOdpowiedź udzielona 5 marca 2016

Dziękujemy za uwagi, zwłaszcza te krytyczne. Pracujemy nad jakością naszych usług, stąd też obsługa recepcji musiała zostać w lutym częściowo wymieniona. Mamy nadzieję, że będzie teraz lepsza. I bardzo dziękujemy za miłe słowa o Paniach pokojowych, to niewątpliwie jeden z naszych atutów. Z poważaniem.

Zrecenzowano: 28 listopada 2015 z urządzeń przenośnych

Fajny hotelik blisko plaży. Miła obsługa. Pokój - jedynka bardzo malutki, ale czysty, wygodne łóżko, wszystko co potrzeba. Cena mogłaby być nieco niższa.
Prawdopodobnie tego samego właściciela tuż obok jest hotel bursztyn - tez tam miałem okazje nocować - nie polecam, komuna i bród.

Termin pobytu: listopad 2015
1  Dziękujemy, Pelesos
Zrecenzowano: 6 września 2015

Pokoje bardzo małe i jeszcze mniejsza łazienka, wszystko czyste i pachnące. Świetna lokalizacja, blisko do morza i blisko do centrum. Dobre śniadanie, choć brak świeżych owoców i nigdy nie pojmę jak można robić jajecznicę w bufecie ;-)Dobry stosunek ceny do jakości.

Termin pobytu: wrzesień 2015
Dziękujemy, Jan K
Zrecenzowano: 4 września 2015

Ogromnym atutem jest położenie, do plaży kilka minut. Do centrum wystarczająco blisko, a na tyle "daleko", by okolica była cicha i spokojna. Śniadania, jak na moje potrzeby w zupełności wystarczające, dodatkowo korzystałam z kilku obiadów w "Filiżance..." i byłam zadowolona. Ciasta słynne, rzeczywiście pyszne. Plus opcja grilla. Pokój wygodny, mogłabym się jedynie łazienki "przyczepić", bardzo maleńka, nawet jak na 1 osobę. Ogólnie byłam zadowolona z pobytu, polecam :-)

Termin pobytu: sierpień 2015
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, Kaja566
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2015

Pokoje zaprojektowane bardzo nowocześnie. Czysto i przyjemnie. Lokalizacja przy samym morzu, bardzo blisko centrum. Klimatyczna restauracja hotelowa z bardzo dobrym jedzeniem i luźną atmosferą. Polecam!

Termin pobytu: marzec 2015
Dziękujemy, urtica_dioicaa