“Nowe menu 😍”
Stacja Sopot — recenzja

Stacja Sopot
Nr 11 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opis: Urokliwe miejsce w centrum Sopotu, dla wszystkich tych, którzy nie przepadają za gwarem głównej ulicy Monte Cassino. Stacja Sopot swoją unikalną atmosferę zawdzięcza lokalizacji w jednej z najstarszych kamienic w Sopocie. Najlepsze domowe pierogi w kilku smakach, a także świeże, lekkie dania sezonowe. Zajrzyjcie koniecznie.

Nowe menu jest absolutnie super!

Wegański bowl bardzo fajny, przystawki (kaszanka w panko ekstra), a desery... coś totalnie cudownego :)

Dziękujemy, Adam S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: StacjaSopot, Właściciel, Stacja SopotOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy! Miło nam słyszeć, że menu podeszło :)
Pozdrawiamy serdecznie!

Restauracja polecona nam przez przyjaciół. Wystrój oszczędnie elegancki. Obsługa uśmiechnięta i profesjonalna. Menu - dla każdego coś miłego. Wygląd potraw - bajecznie kolorowy. Smak - pyszności nie do zapomnienia. Kucharz - artysta gotowy do satysfakcjonujących negocjacji przy wyborze specjalnych zamówień. Podsumowanie - polecamy nie omijać tego miejsca - zawsze tu wpadamy, gdy odwiedzamy przepiękny Sopot :D

Dziękujemy, Katarzyna K

Bardzo nam miło!
Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia!

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy do restauracji z rekomendacji znajomych - bardzo trafionej. Przytulne i stylowe wnętrze oraz przesympatyczna obsługa. Jedzenie pozytywnie zaskakujące - bilion o głębokim smaku złamanym cytrusami i kiełkami - trochę w stylu ramen - uczta dla języka! A schab z kością - zrobiony z wielkim szacunkiem dla subtelności smaku wieprzowiny - rozkosz dla żołądka Bardzo polecamy

Dziękujemy, Adrian C

Bardzo nam miło! Dziękujemy za wizytę i polecamy się!
Pozdrawiamy,

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne jedzenie, każdy znajdzie coś dla siebie- od mięsożerców po wegan. Restauracja pięknie urządzona w cichej okolicy. Serdecznie polecam

Dziękujemy, mateuszsF6509YS

Dziękujemy za pozostawienie opinii na TripAdvisor - bardzo to doceniamy,
Pozdrawiamy i zapraszamy!

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem z dziećmi, obsługa bardzo przyjazna nawet zabawiał dzieci. Jest kącik z zabawkami. Jedzenie pyszne, próbowałem makrele oraz sałatkę cezar. Bardzo polecam :-)

Dziękujemy, chiczek

Dziękujemy za miłe słowa!
Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do nas ponownie!
Agata, restauracja Stacja Sopot

Stacja Sopot — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Stacja Sopot? Podziel się wrażeniami!