Sopot

“Super jedzenie i miła obsluga”
Stacja Sopot — recenzja

Stacja Sopot
Nr 11 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opis: Urokliwe miejsce w centrum Sopotu, dla wszystkich tych, którzy nie przepadają za gwarem głównej ulicy Monte Cassino. Stacja Sopot swoją unikalną atmosferę zawdzięcza lokalizacji w jednej z najstarszych kamienic w Sopocie. Najlepsze domowe pierogi w kilku smakach, a także świeże, lekkie dania sezonowe. Zajrzyjcie koniecznie.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem z dziećmi, obsługa bardzo przyjazna nawet zabawiał dzieci. Jest kącik z zabawkami. Jedzenie pyszne, próbowałem makrele oraz sałatkę cezar. Bardzo polecam :-)

Dziękujemy, chiczek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: StacjaSopot, Właściciel, Stacja SopotOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za miłe słowa!
Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do nas ponownie!
Agata, restauracja Stacja Sopot

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ceny w sezonie znacząco poszły w górę, steak np. o 20 zł więcej, drinki o +5 zł. Nie jest to fajne posunięcie i trochę zniechęca mnie do ponownych wizyt.
Co do samego jedzenia, miałam okazję spróbować paru dań ze znajomymi, śledź bardzo dobry trochę korzenny na fajnym pieczywie, kaszanka też super. Pizza ok ale bardziej jako ciekawostka, dalej jej do pizzy, bliżej do grzanki z sosem pomidorowym, można spróbować żeby sprawdzić coś innego ale nie jest to jakaś rewelacja.
Co do dań głównych i sałatek w obu były te same warzywa. Coś co miało być "pieczonymi warzywami" smakowało jak wyciągnięte z zupy kawałki selera, pietruszki i buraków. W sumie było to tak mokre i miękkie, że nie wiadomo było jakie to warzywo. Krewetki smażone z chorizo ( zdjęcie zamieszczam) to 6 krewetek, niby smażonych ale oddzielnie chyba, bo i jedno i drugie wrzucone bylo sobie i nie przeniknęło smakiem. Może to plus, może minus, taka koncepcja kucharza, no i te rozgotowane warzywa.
Kolega miał schab i ten wyglądał mega fajnie i widać było, że jest bardzo dobrze zrobiony.
Co do piwa, mały wybór i wszystkie jasne sklepowe. Co za tę cenę i lokalizację lokalu trochę się więcej oczekuje.
Generalnie mieszane mam uczucia.

Dziękujemy, malgorzataz855

Dzień dobry,
Bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii na serwisie TripAdvisor - bardzo doceniamy każdą aktywność naszych Gości, która pomaga nam poznać Wasze odczucia.
Rzeczywiście, opinia co do warzyw jest jak najbardziej słuszna - był to najwyraźniej nasz błąd, choć zawsze staramy się dopilnować aby warzywa był upieczone al'dente, nie rozgotowane. Przepraszamy za to najmocniej i rozumiemy, że ten fakt zadecydował o Państwa opinii. Jak tylko przeczytaliśmy Państwa opinię to od razu wiedzieliśmy o który dzień chodzi, ponieważ wiedzieliśmy o tym błędzie. Nie powinno się to wydarzyć w naszej restauracji, gdzie naprawdę staramy się dopilnować każdego szczegółu...
Co do cen, owszem, w połowie sezonu zadecydowaliśmy o podwyższeniu cen niektórych pozycji w naszym menu - jeżeli chodzi o stek to cena wzrosła o 20 zł a co za tym idzie gramatura - z 200 g, które serwowaliśmy wcześniej do 300 g teraz. Był to celowy zabieg ponieważ część naszych stałych Gości mówiła nam, że z chęcią zjedliby większego steka. Jeżeli chodzi o drinki to tak samo - Aperol Spritz na przykład wzrósł z ceny 18 zł do 23 zł (staramy się naprawdę nie mieć cen z kosmosu - aperol w większości miejsc to spokojnie 27 zł, lecz nie możemy mieć też cen zupełnie nieadekwatnych do produktu).
Oczywiście decydując się na podwyżkę cen niektórych pozycji w menu liczyliśmy się z tym, że może to wzbudzić nieprzychylne komentarze naszych stałych Gości, lecz niestety wraz z rosnącymi cenami produktów byliśmy zmuszeni podjąć taką decyzję.
Mamy nadzieję, że nie zniechęcą się Państwo do naszego miejsca - z chęcią zrehabilitujemy się za popełnione błędy i mamy nadzieję, że uda nam się poprawić w Państwa oczach.
Serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy za opinię,
Agata Szostek, restauracja Stacja Sopot

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Knajpka godna polecenia. Długie oczekiwanie na jedzenie, ale warte czekania. Bardzo miła obsługa. Chętnie tu wrócimy.

Dziękujemy, Magda D

Dziękujemy!
Polecamy się na przyszłość i dziękujemy za trud włożony w pozostawienie opinii na TripAdvisor!

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niezbyt duże porcje, nie powala jakością smaków. Wydawało się miejsce będzie lepsze, jednak troszkę się zawiedliśmy

Dziękujemy, 90macieja

Bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii w serwisie TripAdvisor - bardzo doceniamy każdą możliwość dowiedzenia się jak odbierają nas nasi Goście. Wyciągniemy wnioski, postaramy się bardziej aby każda wizyta kończyła się usatysfakcjonowaniem naszych Gości
Serdecznie pozdrawiam,
AGata Szostek, restauracja Stacja Sopot

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

w przeszłości topowa restauracja w Sopot teraz fajnie ale jakby stracili impet. a może w sezonie spada forma szefowi kuchni?

Dziękujemy, FarAway758336

Dziękujemy za pozostawienie opinii na TripAdvisor, cieszymy się z każdej opinii z której możemy się dowiedzieć odczuć naszych Gości na nasz temat - bierzemy wszystko pod uwagę i staramy się wyciągać wnioski. Fakt jest taki, że oczywiście serwis podczas sezonu, wśród tłumu Gości, różni się od tego, gdy na spokojnie można dopilnować każdego szczegółu serwowanych dań. Choć oczywiście zawsze dajemy z siebie 100%, to może tym razem coś nie było dopracowane, za co najmocniej przepraszamy.
Ciśniemy dalej, dajemy z siebie wszystko i mamy nadzieję, że spełnimy Wasze oczekiwania,
Pozdrawiam serdecznie,
Agata Szostek, restauracja Stacja Sopot

Stacja Sopot — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Stacja Sopot? Podziel się wrażeniami!