“Polecam”
Tandoori Love — recenzja

Tandoori Love
Nr 50 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Kuchnie: Indyjska

Pyszne hinduskie jedzonko, które rozplywa się w ustach, ceny nie są wysokie, na pewno jeszcze wrócimy :)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, NorthStar435253

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Obrusy brudne, musiałem poprosić o to żeby został zmieniony, obsługa na prośbę czy można domówić odzywa się z tekstami "mam tylko dwie ręce". Ogólnie za obsługę wielki minus. Jeśli chodzi o same jedzenie to sam smak w miarę ok, nie licząc tego że mięso było twarde albo stare. Nasteonego dnia na i mona partnerka mieliśmy rewolucję zoladkowa. nie polecam

Dziękujemy, Przemek O
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne wszystkie potrawy! A trochę ich zamówiliśmy.
Obsługa na 5 polecam każdemu odwiedzającemu Trójmiasto (Sopot)

Dziękujemy, katka43
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Wybrałam się wczoraj do Sopotu na wakacyjny spacer. Po drodze nabrałam ogromnej chęci na hinduskie jedzenie. Wybór wydawał się naturalny - skoro Sopot to Tandoori Love! Wakacje, sezon, sporo ludzi - ktoś wstaje, ktoś wychodzi - standard. Grzecznie zapytałam kelnerki czy znajdzie się stolik dla dwóch osób - spojrzała na mnie jak na kosmitkę i z fochem powiedziała, że nie ma szans. Nagle zaczęły podnosić sie kolejne osoby, od kolejnych stołów więc odczekałam chwilę i ponowiłam pytanie - tym razem do kelnera, który pracuje tam od lat. Burknął "Nie!" nawet się nie odwaracając i na mnie nie patrząc.

Jak widać nie piszę opinii zbyt często a właściwie to nigdy, ale ta sytuacja mnie rozdrażniła - głównie dlatego, ze jestem stałą klientką PO SEZONIE - czasem nawet jedyną w wietrzne jesienne popołudnia, zasłużylam więc (jak każdy) na słowo wyjaśnienia, że jest dużo ludzi, że czas oczekiwania to.... Tymczasem zostałam potraktowana jak intruz, który śmie pytać o stolik podczas gdy knajpa właśnie "trzepie kapuchę" na turystach.

Nie wrócę.

2  Dziękujemy, mon_dra_ja
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Jesteśmy bardzo niezadowoleni z wizyty w Tandori Love. To była druga szansa dla tego miejsca - zamówiliśmy jedzenie- każde danie około i powyżej 40 zł. Danie z baraniną- cztery kawałeczki, dziecko by się nie najadło. Łosoś - to samo ilość żenująco mała ( nie wymagamy porcji ogromnych- ale tez mieliśmy ochotę się w miarę posilić). Przystawki nie smaczne. Większość dań trzeba było dosolić.
Panie Kelnerki po prostu mają "gdzieś" gości. 15 minut łapaliśmy je wzrokiem- nie udało się- pofatygowaliśmy się sami, aby domówić coś jeszcze- po 20 minutach upomnienia otrzymaliśmy coś innego
(Pani zapomniała)- zajętość stolików była minimalna- Panie miały jednak swoje ważne rozmowy za barem- ani razu nie podeszły,aby zapytać, czy jest ok? Piwo z kija- tragedia !
Podsumowując rachunek 200 zł. Wyszliśmy głodni, zniesmaczeni atmosferą.

Dziękujemy, ewetti

Tandoori Love — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdynia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Tandoori Love? Podziel się wrażeniami!