“Polecam”

Naleśnikarnia Cuda Wianki
Nr 1 wśród 6 Szybkie posiłki (Sopot)
Zrecenzowano 9 września 2019

Jedzenie bardzo dobre, rozsądne ceny i czas oczekiwania na realizację zamówienia. Obsługa sympatyczna, służy pomocą w razie wątpliwości. Polecam.

Dziękujemy, Karol312

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smacznie, porcja duża. Przepyszna lemoniada! Polecam i na pewno kiedyś wrócę ;) znajomym również smakowało, nie ma drugiej takiej knajpy w Sopocie

Dziękujemy, 113karolinam
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jadłam zapiekany naleśnik ze szpinakiem i serem feta, na wierzchu ser żółty zapieczony. Danie mi smakowało. Na przygotowanie trzeba było czekać ok 10 min. Naleśniki są przygotowywane na bieżąco. Córka wzięła sałatkę z kurczakiem, sałatka to różne rodzaje warzyw nie pomieszanie polane sosem na bazie majonezu, na tym grilowana piers kurczaka. Smacznie.

Dziękujemy, czerwinska
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo duży wybór. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie i na słodko, i wytrawnie. Wegetarianin też będzie zadowolony. Wszystko świeże, ciepłe i ładnie podane. Uśmiechnięta obsługa, sycące porcje w rozsądnych cenach i klimatyczna muzyka sprawiają, że chętnie tam wrócimy. Polecam, bo jest to świetna alternatywa dla wszechobecnych fast foodów.

Dziękujemy, antenka2018
Zrecenzowano 2 lipca 2019

Zamówiłem naleśnik z kurczakiem w sosie salsa. Jedzenie w smaku było ok ale pisanie w menu "z kurczakiem" to lekka przesada ponieważ w całym naleśniki były to 4 kosteczki piersi z kurczaka. Lepiej brzmiałoby "zawiera śladową ilość kurczaka".

Dziękujemy, fcmu0188

Naleśnikarnia Cuda Wianki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sopot, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Naleśnikarnia Cuda Wianki? Podziel się wrażeniami!