“duże rozczarowanie...”
Tawerna Rybaki — recenzja

Tawerna Rybaki
Nr 104 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Kuchnie: Polska, Owoce morza
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Nie wiem, kto jest autorem opinii poniższych ale to chyba nie o tym miejscu, w którym my byliśmy. Od początku pobytu czuliśmy się jak nie goście i klienci. Zero propozycji pomocy przy bagażach, zero oprowadzenia po pokojach, brak recepcji w ogóle. Brak choćby głupiego telefonu w pokoju by nie biegać z każda pierdoła dwa piętra niżej- schodami, kto w tym świecie, za takie ceny nie ma windy w obiekcie.... śniadania to jakieś kuriozum, 5 śniadań do wyboru, non stop jajka - szwedzki stół co w większości jest standardem tutaj niestety nie zagościł jeszcze. Obsługa to osoby którym w większości nie chce się pracować, podejście byle zrobić lub nie - zreszta jak w całym Sopocie. Powiem szczerze nie spotkałam się jeszcze nigdy z takim podejściem w traktowaniu gości, w ogóle ludzi którzy płaca za pobyt a nawet przysłowiowy uśmiech jest problemem. Kwestia zrobienia głupich bułek na powrót dla kuchni była mega problemem. Parking płatny oddalony od obiektu to tez „standard” tego miejsca, być może do akceptacji ale nie za taka cenę pobytu. Pokoje sprzątane rzadko, w piątej dobie pobytu ktoś w ogóle odkurzył piach z podłóg. Szafki brudne nieprzecierane. Widok na morze może był ale za drzewami które w głównej mierze widać z okna. Jedyny plus lokalizacja ale to nie zasługa obiektu.

Dziękujemy, Agnieszka D

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Według ocen nie powinniśmy tu jeść. Ostatecznie nie najgorzej, ale dorsz rzeczywiście trochę przepieczony, dość mało. Za to schab przedobry, i duże zaskoczenie - mizeria (przepychota) Ogólnie zjesz dobrze.

Dziękujemy, Asior2755
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

To jest mój pierwszy negatywny komentarz na tripadvisor - mieliśmy z mężem ochotę na smaczny obiad w Sopocie - weszliśmy przypadkowo do tawerny nie czytając wcześniej opini - zaczęłam je czytać dopiero po zamówieniu naszych dań i muszę przyznać ze ludzie, którzy pisali negatywnie o tym miejscu się nie mylili....
Jedyny plus za czekadelko, które jak się później okazało miało na celu nas „uglaskac” jak zobaczyliśmy wielkość naszych porcji. Ja zamówiłam filet z dorsza z frytkami i coleslawem. Tak obrzydliwej ryby nigdy nie jadłam- gramatura na moje oko ok 120 gram (ledwo widoczna na talerzu) nie przyprawiona z gorzkim posmakiem sucha jak wiór, frytki ok , sałatka jedna łyżka „rozklepana” na talerzu, żeby wizualnie wydało się jej więcej.
Mąż zamówił stek z wołowiny który wg niego „był ok” ale porcja równie mała jak moja ryba.
Jestem zła bo za obiad dla mnie i męża bez przystawek i dwa piwa zapłaciliśmy 106 zł...pierwszy raz nie zostawiliśmy napiwku co poskutkowało tym, ze kelnerka nie powiedziała nam „do widzenia” ...
Za te kwotę można oczekiwać chociażby tego żeby sie najeść - dobrze, ze budka z goframi była nieopodal...
Jeżeli nie chcecie mieć negatywnych wspomnień to omijajcie to miejsce szerokim łukiem!

Dziękujemy, Dagmara Ś
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli ktoś nie lubi zbyt długo czekać na swoje danie to zdecydowanie odradzam to miejsce czas oczekiwania na danie ok godziny i nie byłoby w tym nic złego gdyby nie fakt ze obsługa o tym wcześniej nie informuje.
Ogólnie na pierwszy rzut oka panuje w tym miejscu chaos.

Dziękujemy, Ogrodniczkaa
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po otrzymaniu kart menu czekaliśmy 20 minut aż ktoś przyjmie od nas zamówienie. Kelnerka i kelner wielokrotnie przechodzili obok naszego stolika, ignorując nas. W końcu odechciało nam się jeść i opuściliśmy lokal.

Dziękujemy, natalian93

Tawerna Rybaki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tawerna Rybaki? Podziel się wrażeniami!