“Dawno nie jadłam tak złej pizzy”

Sempre Pizza & Vino - Sopot Monte Cassino
Nr 102 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Daleko jej do pizzy włoskiej!!!!
ciasto dziwne twardawe... ser ....znikome ilości i na pewno nie włoski... szynka słona.. sos pomidorowy jakbym jadła koncentrat z oregano.
Cena ani trochę nie warta jakości!!!!

1  Dziękujemy, urszula s

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Bardzo dobre włoskie jedzenie trafiające w mój gust aczkolwiek silnie średnia obsługa a czas oczekiwania w sezonie wręcz skandaliczny

Dziękujemy, stef o
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie naprawdę super, pyszne. Miejsce świetne, ale to wszystko psuje stan toalety! Nie jest to prawdopodobnie wynik zaniedbania obsługi, a wymaga chyba sprawdzenia przez hydraulika (okropny zapach) - polecam naprawić ten element, ponieważ naprawdę nie chce się tam wracać...

Dziękujemy, klaudiatrn
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Baaaaaardzo smaczna pizza na cieniutkim cieście . Bardzo miłe zaskoczenie, bo trafiliśmy do tej restauracji przypadkiem. Obsluga sympatyczna. Polecam serdecznie.

Dziękujemy, Monika Z
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza spieczona od spodu. Dodatków mało i słabej jakości. Obsługa niezbyt zainteresowana tym co się dzieje. Łazienka lekko zaniedbana. Raczej nie polecam.

Dziękujemy, pabloshuliganos

Sempre Pizza & Vino - Sopot Monte Cassino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Sempre Pizza & Vino - Sopot Monte Cassino? Podziel się wrażeniami!