“Nawet nie stało obok włoskiej pizzy”

Ristorante Sempre - Sopot
Nr 132 wśród 265 Restauracje (Sopot)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Duże grupy
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Pizza tragiczna. Zero smaku a dodatki najgorszej jakości i to czuć!
Dopłaciliśmy za dodatek mozzarelli di bufala DOP, którego w pizzy nie było. Kawa totalna lura zaparzona chyba z najtańszej możliwej kawy z Biedronki. Lemoniada, to była po prostu oranżada z plasterkiem pomarańczy. Już dwa lata temu powiedziałem sobie "nigdy więcej Sempre", ale że byłem w okolicy z narzeczoną i ona chciała tam spróbować jedzenia, to postanowiłem im dać drugą szansę i bardzo żałuję. Z pełną odpowiedzialnością i czystym sumieniem mogę stwierdzić, że była to Najgorsza pizza, jaką kiedykolwiek zamówiłem w życiu, nie mówiąc już o włoskiej, a wliczając w to też mrożone pizze. Rozumiem, że jest sezon wakacyjny i w wielu restauracjach obniżają jakość posiłków na ten czas, a zwiększają ceny, ale to to już jest dramat! Plus za obsługę bo była miła, ale chyba bali się zapytać, czy nam smakowało.

2  Dziękujemy, dadaniello

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Zamówiona pizza spełniła oczekiwania smakowe. Do pizzy zamówione bylo mojito, które bylo dosyć male ale dobre. Do tego piwo z butelki troszkę za ciepłe. Pizza podana szybko, bardzo miła obsługa, cena ok. Ogolnie na +

Dziękujemy, Stoczus
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Czas oczekiwania koło 50 min na posiłek
Ośmiornica za słona i niestety cena 69 pln zbyt wygórowana ,porcja mikroskopijna raczej zakąska a nie danie główne

Dziękujemy, 312bertils
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzeni w restauracji nie trudno opisac, pyszne. Po prostu.
Natomiast urzekła nas kultura i empatia kelnerów. Świetni! Od samego wejścia wiedzieli gdzie chcemy siedzieć, kelner przy stoliku - niesamowity, chetny do pomocy, szukajacy nieszablonowych rozwiązań. Zainteresowany losem dziecka. A dzieciak wniebowziety skromnym, acz bajkowo połozonym placem zabaw. My mielismy oko na małą, a ona pod drzewami i lampionami bawiła sie swietnie. My moglismy w spokoju zjesc danie.
Polecam, szczegolnie jedzenie w ogrodzie!

Dziękujemy, tomaszbo_pl
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce jest bardzo klimatyczne, przyjemne. Jedzenie stoi na wysokim poziomie, wielkość porcji jest w sam raz. Polecam każdemu.

Dziękujemy, Sahriel

Ristorante Sempre - Sopot — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Ristorante Sempre - Sopot? Podziel się wrażeniami!