“Pyszna ośmiornica nad Bałtykiem!”
Toscana Restaurant — recenzja

Toscana Restaurant
Nr 18 wśród 265 Restauracje (Sopot)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Restauracja Toscana w Sopocie to kameralne wnętrza i doskonała kuchnia. Jest niczym powiew włoskiej prowincji w samym środku modnego miasta. Wnętrze, z oryginalnymi elementami dekoracyjnymi, nawiązuje do nastroju słonecznej Italii. Swobodna koncepcja otwartej kuchni i niezobowiązująca atmosfera potrafią przenieść do klimatu obecnego niegdyś tylko we włoskich cantinach. W Menu odnaleźć można cały przekrój toskańskich i włoskich specjałów, a bogactwo składników i oryginalnych produktów onieśmiela zapachem ziół i przypraw. Wierzymy, że dla Państwa, podobnie jak dla nas, będzie to miejsce wyjątkowe i szczególne.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Krótka karta włoskich klasyków, z pyszna ośmiornica, porcja od serca. Jedna z lepszych jakie jadłam. Uczciwa, serdeczna obsługa (na pytanie czy sami robia pastę, uczciwie odpowiedzieli ze nie i skąd pochodzi makaron, bardzo to szanuje i rzeczywiście wyglądał b.smacznie.

1  Dziękujemy, zuziaczek55

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Warto wskoczyć choć na jedno danie.
Oba dania Carbonara i Dorsz były bardzo dobre. Obsługa bardzo miła i pomocna.
W porze lanczowej mało ludzi, spokojnie.
Wole takie miejsca niż nabite po brzegi z długim czasem oczekiwania.

Do poprawy czystość w łazience oraz karta win gdzie sensowne butelki 2-3x droższe niż w sklepie.

Ps. Pisze że doliczają za serwis ale przy 2 osobach nic nie doliczyli.

1  Dziękujemy, KapitanX_80
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonale dobrane dania z niebanalnych składników. Warto tu wpaść choćby na lampkę wina, które tez nie jest przypadkowe.

2  Dziękujemy, rakietypl
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trochę przypadkowo tam trafiliśmy(dzięki Google maps) ale nie żałujęmy. Pierwszy raz w życiu jadłem tak duża i dobrze zrobioną ośmiornicę, a żona zjadła pyszne kotleciki z jagnięciny. Wino które zostało nam polecone pasowało idealnie do serwowanej ośmiornicy.
Polecamy, było bardzo pysznie.

1  Dziękujemy, michalsG2180YM
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna zupa i bardzo smaczny makaron, widać że przykładają wagę do produktów z jakich powstaja potrawy, ktoś dobrze selekcjonuje warzywa i mięsa. Polecam!

1  Dziękujemy, marcell825

Toscana Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Toscana Restaurant? Podziel się wrażeniami!