“Szybki Luch”
Toscana Restaurant — recenzja

Toscana Restaurant
Nr 10 wśród 253 Restauracje (Sopot)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 7 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pysznie i świeżo, obsługa rewelacja, doskonały wybór win, świetny serwis. Przemiła Pani właściciel. Polecam!!!

1  Dziękujemy, Malgorzata P

Zrecenzowano 20 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Obsługa rewelacyjna, miła atmosfera, dzięki świetnemu wystrojowi czuliśmy się jak w prawdziwej Toskanii. Toaleta była czysta i pachnąca. Jeśli chodzi o jedzenie to muszę przyznać, że tak smacznej i ładnie podanej dorady nie jadłem nigdy wcześniej. Natomiast moja ukochana była zachwycona smakiem spaghetti carbonara. Napewno wrócimy do restauracji, aby zjeść smacznie w przystępnej cenie. Polecamy!!!

2  Dziękujemy, gogiel1988
Zrecenzowano 11 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie, ceny umiarkowane, bardzo miła obsługa, kameralny klimat i miła muzyczka. Czego chcieć więcej:)

2  Dziękujemy, motyczanka
Zrecenzowano 9 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Cudowna pasta fresca, świetne anti pasti i duży wybór win do tego przesympatyczna i bardzo intuicyjna obsługa

2  Dziękujemy, mglowacka9
Zrecenzowano 23 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Weszliśmy po spacerze na kawę a w sumie przedłużyła się do obiadu.Pyszna kuchnia jedna z lepszych w Sopocie.Polecam

3  Dziękujemy, MarysiaDe

Toscana Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Toscana Restaurant? Podziel się wrażeniami!