“Wielkie rozczarowanie”
U Kucharzy — recenzja

U Kucharzy
Nr 132 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W samym środku Sopotu z daleka widoczna restauracja Adama Gesslera. Teoretycznie wow! Niestety w praktyce Ups! Przystawka: śledź a’la Gessler - bardzo smaczny! Połączenie słodko-kwaśnych smaków. Wyważone. Bliny z łososiem- ok. Dania główne: dorsz w białym winie- całkowity brak charakteru. Niedoprawiony. Nijaki. Łosoś bałtycki- zbyt mocno wysmażony , suchy, bezosobowy. Do tego sos berneński - nie pasujący w ogóle. Najwiekszy szok stanowiła jednak sałatka - dodatek do dania głównego: pół pomidora z sałatą lodową, czyli najbardziej bezwartościową sałatą ever! Nie pomógł nawet sam Pan A. Uwijający się pomiędzy stolikami. Niespodzianką było bardzo dobre Chardonnay w przyzwoitej, jak na restaurację, cenie.

Dziękujemy, Akrasoj

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wyśmienite jedzenie i atmosfera miejsca. Pan Adam osobiście polecał nam dania, które potem serwował. Jedliśmy pomidorową po żydowsku, rosół i chłodnik oraz dorsza, eskalopki i schabowego... wszystkie dania na wypasie podawane z dodatkami. Przepyszne :) a na deser beza oraz zabajone mniam mniam. Bardzo serdecznie dziękujemy i polecamy Restaurację U Kucharzy w Sopocie :-)

Dziękujemy, izabelao312
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Wspaniała restauracja z klasą. Sam szef przyjmował nasze zamówienie. Obsługa niesamowicie dystyngowana i kulturalna. Dostaliśmy przepyszne dania, które zostały podane w piękny sposób. Obrus zmieniany przy każdym nowym kliencie zasiadającym do stołu. Ponadto, przed podaniem dania głównego zostaliśmy poczęstowani przepysznym chlebem pełnoziarnistym własnego wypieku. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem i będę polecał to miejsce każdemu znajomemu. Przy następnej wizycie w Sopocie restauracja Pana Gesslera to obowiązkowe miejsce do odwiedzenia. Dziękujemy pięknie za gościnę i pozdrawiamy z Kalisza.

1  Dziękujemy, Thomas_Tomashevsky
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepszy dorsz podany z ziemniakami i salatka :) oraz pyszna zupa rybna! U kucharzy nigdy nie zawodzi:) serdecznie polecamy!

1  Dziękujemy, justynam552
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Super obsługa kelnerska oraz sympatyczny szef lokalu.
Jakość jedzenia rewelacja od dań głównych po deser i kawę.
Dawno nie jedliśmy w takiej sympatycznej atmosferze

1  Dziękujemy, PIOTR B

U Kucharzy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w U Kucharzy? Podziel się wrażeniami!