Skontaktuj się z miejscem zakwaterowania, aby uzyskać informacje o dostępności.
Dostępne są podobne hotele.
Wyświetl wszystkie
Zrecenzowano: 29 czerwca 2020

Piekny, sloneczny apartament. Nowoczesnie urzadzony, zlokalizowany w centrum Sopotu. Bardzo czysty. Obsluga pomocna i dostepna pod telefonem 24h. Jestesmy bardzo zadowoleni, na pewno wrocimy. Dziekujemy i pozdrawiamy.

Dziękujemy, kamila b
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna and Jaroslaw Ziolek, Właściciel, Sanhaus ApartmentsOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2020

Pani Kamilo, dziękujemy za opinię i cieszymy się, że pobyt w Sopocie był udany :) Serdecznie zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 16 czerwca 2020

To już kolejny udany pobyt w Sanhaus Apartments. Tym razem spędziliśmy długi czerwcowy weekend w apartamencie Mistral 3. Jest on przytulny, komfortowy i wyposażony we wszystkie niezbędne akcesoria (także w kuchni) co sprawiło że pobyt w nim był bardzo wygodny. W apartamencie znajduje się dodatkowa pufa która rozkłada się do rozmiarów jednoosobowego, wygodnego łóżka co przy pobycie z dzieckiem było bardzo przydatne. Bardzo miła i pomocna obsługa. Wszystkie niezbędne informacje i szczegóły potwierdzone mailowo. Polecamy i chętnie skorzystamy ponownie.

Dziękujemy, Piotrek_Stas

Panie Piotrze, cieszymy się że mieliśmy przyjemność gościć Państwa ponownie. Z wielką przyjemnością witamy powracających gości. Zapraszamy do odwiedzenia pozostałych naszych apartamentów. Jest ich aż 57 i wszystkie zlokalizowane są w samym centrum Sopotu. Jest w czym wybierać :)

Zrecenzowano: 8 czerwca 2020

Apartament Grand spełnił nasze oczekiwania ,pokoje zostały przygotowane tak jak na zdjęciach ze strony ,wszystko super czyste i dopracowane w każdym calu .W apartamencie wszystkie potrzebne rzeczy:ręczniki,kosmetyki,tabletki do zmywarki,płyn do naczyń ,darmowe kapsułki do kawy ,ręczniki,pralka także wszystko czego rodzina potzrebuje.Apartament znajduje się 4min pieszej drogi od morza w pobliżu bar z domowymi obiadami oraz sklep i poczta .Do centrum Sopotu max 10min piechota .Udalo nam się zakwaterować duzo wcześniej i przedłużyć dobę oraz przechować bagaże bez problemu .Polecam serdecznie !

Dziękujemy, MonikaP1037

Pani Moniko, bardzo dziękujemy za tak wspaniałą opinię. Cieszymy się, że apartament się Państwu podobał. Zapraszamy do odwiedzenia nas ponownie! :)

Zrecenzowano: 21 lutego 2020

Szczerze polecam apartamenty Sanhause!Narazie byłam z rocznym dzieckiem w apartamencie Lemon i jestem zachwycona.Właśnie z uwagi na dziecko ciesze się że trafiłam właśnie do tej firmy bo niczego mi nie brakowało. Czułam się jak w domu. Jest pięknie urządzony, dokładnie taki jak na zdjęciu, czyściutko, baaaardzo dobrze wyposażony, duży plus za Netflix i ekspres do kawy! Firma udostępnia łóżeczko turystyczne, fotelik do karmienia, nocnik dla dzieci co jest bardzo dużym udogodnieniem. Przez cały pobyt nie miałam problemów z wolnym miejscem parkingowym, kilka kroków od wejścia. Wszędzie blisko, 5 minut do Monciaka. Ogromne podziękowania dla baaardzo miłych, pomocnych i zaangażowanych pracowników firmy Sanhause, którzy są szczerze uprzejmi, bardzo pomocni i szybko można się z nimi skontaktować. Bardzo rzadko spotyka się tak miłą i pomocną obsługę, więc nie zmieniajcie się ;) Jak pobyt w Sopocie to tylko w Apartamentach Sanhause, ja z pewnością przyjadę nie raz!

Termin pobytu: luty 2020
Dziękujemy, 983aleksandraz

Pani Aleksandro, serdecznie dziękujemy za tyle ciepłych słów. Bardzo się staramy aby naszym gościom niczego nie brakowało, a szczególne tym najmłodszym. Jest nam niezmiernie miło czytać takie opinie. Zapraszamy ponownie do Sopotu - mamy w ofercie ponad 50 apartamentów i wszystkie równie piękne!

Zrecenzowano: 27 stycznia 2020

Spędziliśmy w czasie ferii zimowych kilka dni z rodziną w apartamentach Lighthouse i Bacardi przy ul. Parkowej 44 usytuowanych w przepięknej odrestaurowanej kamienicy. Oceniamy je bardzo pozytywnie i szczerze rekomendujemy:-) Obsługa jest na najwyższym poziomie: miła i uprzejma, elastyczne godziny zameldowania i wymeldowania po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Apartamenty są w pełni wyposażone, dla zainteresowanych jest nawet sejf. Wnętrza urządzone są elegancko i z klasą oraz wysokim standardzie, każdy jest w innym stylu. W apartamentach jest bardzo czysto, a wyposażenie jest nowe. Jeżeli będziemy jeszcze gościć w Sopocie, z pewnością skorzystamy znów z oferty Sanhaus Apartments.

Wskazówka dotycząca pokoi: Apartamenty jasne i przestronne, położone w bardzo kameralnej i cichej ulicy ok. 100 metrów od morza.
Termin pobytu: styczeń 2020
Dziękujemy, Anitalos
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AnnaZiolek, Owner, Sanhaus ApartmentsOdpowiedź udzielona 28 stycznia 2020

Pani Anito, serdecznie dziękujemy za tak miłe słowa. Było nam niezmiernie miło Państwa gościć i będziemy szczęśliwi mając możliwość powitania Państwa ponownie w naszych apartamentach w innym terminie.
Do zobaczenia w Sopocie! :) Ania Ziółek, Sanhaus Apartments.