Sopot
Zrecenzowano: 9 września 2019

apartament PORTO, gorąco polecam, wysoki standard, świetnie wyposażony aneks kuchenny ,nowoczesny, wszelkie udogodnienia typu suszarki, żelazko , deska do prasowania, mikrofalówka , cicha spokojna okolica a zarazem parę kroków na Monciak i stację PKP, obsługa rezerwacji bardzo miła, pomocna, bardzo dobry kontakt, wszystko w bliskim zasięgu, apartament godny polecenia

Wskazówka dotycząca pokoi: apartament usytuowany w niskim parterze
Dziękujemy, anna s
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przytulny, gustownie i komfortowo urządzony apartament, mimo niewielkiego metrażu wygodny dla rodziny z 2 miesięcznym niemowlęciem. Bardzo czysto, w pełni wyposażony aneks kuchenny. Świetna lokalizacja, wszędzie blisko. Bardzo miła obsługa, bardzo dobry kontakt. Miejsce godne polecenia.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Magdalena K
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Świetne apartamenty o bardzo wysokim standardzie w bardzo dobrych miejscach. Obsługa jest bardzo sprawna, miła i bezproblemowa. Co ważne jest z nimi stały kontakt. Sam apartament Nautic jest świetnie zaprojektowany i wykonany. Bardzo polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nautic, parter w kamienicy w centrum sopotu
Dziękujemy, Sukces jest mar... S
Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Kolejny pobyt z dziećmi w Sopocie a apartamentach Sanhaus, tym razem w Monaco 2. Apartament wygląda dokładnie jak na zdjęciu, opis wyposażenia zgadza się z rzeczywistością, obsługa bardzo pomocna i dyskretna (nie miałam wrażenia że jestem sprawdzana czy czegoś nie wynoszę albo niszczę). Mieszkanie bardzo ładne, blisko plaży i centrum. Polecam :)

Dziękujemy, PODROZNIK_AWR
Zrecenzowano: 26 czerwca 2019

Kolejny raz w Sopocie i kolejny raz w apartamencie Sanhaus, tym razem w "Molo 2" przy ul. Bałtyckiej 3.
Ładny apartament, mieszczący się w domku z ogrodem.
Blisko do centrum a zarazem cicho i spokojnie
Polecam .

Termin pobytu: maj 2019