Sopot
Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Kolejny pobyt z dziećmi w Sopocie a apartamentach Sanhaus, tym razem w Monaco 2. Apartament wygląda dokładnie jak na zdjęciu, opis wyposażenia zgadza się z rzeczywistością, obsługa bardzo pomocna i dyskretna (nie miałam wrażenia że jestem sprawdzana czy czegoś nie wynoszę albo niszczę). Mieszkanie bardzo ładne, blisko plaży i centrum. Polecam :)

Dziękujemy, PODROZNIK_AWR
Zrecenzowano: 26 czerwca 2019

Kolejny raz w Sopocie i kolejny raz w apartamencie Sanhaus, tym razem w "Molo 2" przy ul. Bałtyckiej 3.
Ładny apartament, mieszczący się w domku z ogrodem.
Blisko do centrum a zarazem cicho i spokojnie
Polecam .

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Navigator31880669904
Zrecenzowano: 11 czerwca 2019

SANHAUS APARTMENTS SAILOR przy Parkowej.
Nasz najlepszy pobyt w Sopocie. Za oknem skwar, a wewnątrz chłodno, czyściutko, cicho. Do plaży bliziutko, Molo i Monciak w pobliżu.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu.
Jeżeli do Sopotu to tylko tam. Polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Blisko centrum.
Dziękujemy, Maria W
Zrecenzowano: 20 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo serdecznie polecam! Byliśmy z rocznym dzieckiem i nie mogliśmy lepiej trafić. Czysto, ciepło, wszystko jest przygotowane na małych gości. Lokalizacja fantastyczna. Wszystko jak na zdjęciach. Dostarczone wszystkie środki i narzędzia żeby utrzymac czystość nawet przy dłuższym pobycie. Po całym dniu miło wracać do takiego miejsca na odpoczynek.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Aleksandra B
Zrecenzowano: 26 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna lokalizacja. Wszędzie blisko, do plaży 3min :) do Monciaka może 5min. Mieszkanie jak na zdjęciach albo nawet lepiej. Apartament jest bardzo przestronny i jasny. Ma pełne wyposażenie.
Polecam :)

Termin pobytu: marzec 2019