Sopot
Zrecenzowano: 11 czerwca 2019

SANHAUS APARTMENTS SAILOR przy Parkowej.
Nasz najlepszy pobyt w Sopocie. Za oknem skwar, a wewnątrz chłodno, czyściutko, cicho. Do plaży bliziutko, Molo i Monciak w pobliżu.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu.
Jeżeli do Sopotu to tylko tam. Polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Blisko centrum.
Dziękujemy, Maria W
Zrecenzowano: 20 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo serdecznie polecam! Byliśmy z rocznym dzieckiem i nie mogliśmy lepiej trafić. Czysto, ciepło, wszystko jest przygotowane na małych gości. Lokalizacja fantastyczna. Wszystko jak na zdjęciach. Dostarczone wszystkie środki i narzędzia żeby utrzymac czystość nawet przy dłuższym pobycie. Po całym dniu miło wracać do takiego miejsca na odpoczynek.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Aleksandra B
Zrecenzowano: 26 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna lokalizacja. Wszędzie blisko, do plaży 3min :) do Monciaka może 5min. Mieszkanie jak na zdjęciach albo nawet lepiej. Apartament jest bardzo przestronny i jasny. Ma pełne wyposażenie.
Polecam :)

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, magdabed
Zrecenzowano: 17 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Apartament Lemon przy ul. Chopina dosłownie 5 minut spacerkiem od Mola i Monciaka - piękny! Urządzony ze smakiem jak zresztą chyba wszystkie apartamenty Sanhaus niezbędne wyposażenie kuchni do przygotowania wszystkich posiłków, wygodne łóżko i wspaniała lokalizacja. Również fantastyczna obsługa i super komunikacja. Naprawdę polecam-miejsce warte uwagi. Już kolejny raz korzystam z apartamentów Sanhaus - po dłuższej przerwie - i widzę wysoki poziom obsługi - mimo mnogości mieszkań- jakość na najwyższym poziomie zapewne to nasza nie ostatnia wizyta Ania

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, aa_marula
Zrecenzowano: 1 lutego 2019

Dobre apartamenty, kuchnia bardzo dobrze wyposażona. W styczniu było ciepło. Bardzo dobra i szybka reakcja personelu na problem z internetem. Duży wybór kanałów tv. Dobra lokalizacja. Jedynie brakowało herbaty. Polecam.

Termin pobytu: styczeń 2019
2  Dziękujemy, Agnieszka M