AQUAPARK

Podobno zachwycający i niesamowity park wodny! Tak myśleliśmy idąc tam ze znajomymi. Jednak trochę... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
Paulina M
Mój ulubiony

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019
krystyna28
Opolskie, Polska

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Fajne,relaksujące miejsce.Tory dla pływaków,masaże i jacuzzi dla leni.Zewnętrzny basen -dobry w upalny dzień.Atrakcje dla dzieci.Czysto,miła obsługa.Dużo szafek,przebieralni.Polecam zabiegi w SPA.Naprawdę profesjonalizm.Wyszłam bardzo zadowolona.

Dziękujemy, krystyna28
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo pozytywne wrażenie. Pierwszy raz byliśmy z rodzinką i na pewno nie ostatni. Dla dorosłych, dla dzieci, można się pobawić zjezdzalniach, poćwiczyć na torach do pływania, albo zrelaksować w jacuzzi. Super miejsce

Dziękujemy, Edie_sz
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam warto się tam wybrać szczególnie zima lub gdy nie ma pogody jest wiele
Ciekawych atrakcji i miło spędza się tam czas

Dziękujemy, JoannaJasak
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Zastanawia mnie co decyduje o tym że ktoś przyznaje sobie miano AQUA Parku? To jest zwykły basen, basen zewnetrzny wewnętrzny. Kierowana doświadczeniem z Tatralandii i zwiedzona nazwą naiwnie przypuszczałam, że na cześć na dworze mogę wejść z małym wózkiem, aby w cieniu nie wyjmując śpiącego dziecka (kto ma dzieci wie, że podstawową zasada każdego rodzica jest nie budzić dziecka, które właśnie zasnęło) dopilnować pozostałych dwóch. Oczywiście okazało się ze mogę wejść tylko z dzieckiem na ręku, co właściwie jest dość oczywiste gdy wchodzi się na BASEN. Bez dyskusyjne nawet. Konkluzja, fakt posiadania części basenowej wewnętrznej i zewnetrznej oraz 2 zjeżdżali nie spowoduje ze kura zostanie orłem i zacznie latać. Dzieci znudzily się po godzinie.

2  Dziękujemy, JMAH007
Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Cieplejsza woda w jest w morzu. Jedynie w jacuzzi da się siedzieć. Nie miała obsługa i nie za czysto.

2  Dziękujemy, Klient_Byly1