Sopot

“Doskonałe miejsce i super atmosfera. Warto wybrać ten lokal.”
Blekitny Pudel — recenzja

Blekitny Pudel
Nr 3 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Błękitny Pudel jest lokalem z wieloletnią tradycją. Charakteryzuje nas niecodzienny wystrój galerii sztuki, która mieściła się tu przed laty. Znajdziesz tu również doskonałe drinki, kuchnie czynną do ostatniego klienta i niezapomniany klimat. Uważaj! Takie połączenie może skraść Ci serce...

Lokal w samym centrum na Monciaku, więc łatwo znaleźć. W środku nie za duży, ale godny polecenia (są też stoliki na zewnątrz). Na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie takiego zbiorowiska różnych bibelotów. Kostka brukowa na podłodze przykryta dywanem :). Ma to wszystko swój urok. Obsługa bardzo bezpośrednia w relacjach, przez co łatwo nawiązuje kontakt z klientem. Oczywiście dla takich, co to och i ach może to stanowić problem. Jedzenie super. Nie bez przyczyny ma wysokie miejsce przy wyszukiwaniu lokali w Sopocie. Nie zawiodłem się w niczym na wizycie właśnie tam.

Dziękujemy, Dariusz M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Pudel96, Public Relations Manager, Blekitny PudelOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Panie Dariuszu, dziękujemy za poświęcenie chwili czasu i podzielenie się z nami swoimi spostrzeżeniami po wizycie w naszej restauracji. Cieszymy się, że wizyta była udana, a klimat, jedzenie i obsługa zasłużyły na 5 gwiazdek. Zapraszamy częściej i serdecznie pozdrawiamy

Pyszne jedzenie, świetna muzyka na żywo i przemiła obsługa a szczególnie Pani Zuzia. Dziękujemy ekipie z Błękitnego Pudla za niezapomniany wieczór.

Dziękujemy, R5662AJdaniel
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Pudel96, Public Relations Manager, Blekitny PudelOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. Cieszymy się, że dzięki naszej obsłudze, wieczór należy do tych niezapomnianych. Pozdrawiamy i zapraszamy częściej!

Mięsko było średnie, ale smaczne burger zimny, ale smaczny. Daje 2/10 miejsce miło ale jedzonko takie sobie wieczorami.

Dziękujemy, 558klaudiap

Pani Klaudio, każda opinia naszych gości jest dla nas niezmiernie ważna, dlatego dziękujemy za chęć podzielenia się z nami również swoją. Nasi kucharze dbają o najwyższy poziom dań - od przygotowania poszczególnych składników, po ich ułożenie i wydanie. Po ściągnięciu mięsa i bułki z grilla oraz skomponowaniu pozostałych składników jest od razu serwowany gościom. Zawsze jednak dbamy o to, aby każdy wyszedł zadowolony, więc nie ma nigdy najmniejszego problemu aby swoje uwagi zgłaszać naszej obsłudze. Mamy nadzieję, że odwiedzi nas Pani ponownie i przekona się, że jakość dań jest na najwyższym poziomie. Pozdrawiamy

Lokal urządzony klimatycznie, jedzenie pyszne. Pani Asia, która nas obsługiwała bardzo miła i pomocna. Warto zajrzeć i przekonać się samemu :)

Dziękujemy, djibrilpl

Dziękujemy za miłe słowa, cieszymy się, że zarówno jedzenie, jak i obsługa zasłużyły na taką ocenę. Zapraszamy częściej i mamy nadzieję do zobaczenia niebawem!

bardzo mile miejsce z muzyka na zywo i mila obsluga, obslugiwala nas mila Pani Asia :) miejsce bardzo klimatyczne i na pewno nie byla to ostatnia wizyta :)

Dziękujemy, Agnieszka B

Pani Agnieszko, bardzo nam miło, że wizyta w naszej restauracji zaowocowała tak miłą opinią. Cieszymy się, że sernik podbił Pani kubki smakowe, a muzyka na żywo i obsługa dopełniły klimatu. Zapraszamy częściej i zachęcamy do wypróbowania pozostałych deserów z naszego menu!

Blekitny Pudel — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Blekitny Pudel? Podziel się wrażeniami!