“Świetne miejsce na monciaku”
Blekitny Pudel — recenzja

Blekitny Pudel
Nr 3 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opis: Błękitny Pudel jest lokalem z wieloletnią tradycją. Charakteryzuje nas niecodzienny wystrój galerii sztuki, która mieściła się tu przed laty. Znajdziesz tu również doskonałe drinki, kuchnie czynną do ostatniego klienta i niezapomniany klimat. Uważaj! Takie połączenie może skraść Ci serce...

Lokal urządzony klimatycznie, jedzenie pyszne. Pani Asia, która nas obsługiwała bardzo miła i pomocna. Warto zajrzeć i przekonać się samemu :)

Dziękujemy, djibrilpl
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Pudel96, Public Relations Manager, Blekitny PudelOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za miłe słowa, cieszymy się, że zarówno jedzenie, jak i obsługa zasłużyły na taką ocenę. Zapraszamy częściej i mamy nadzieję do zobaczenia niebawem!

bardzo mile miejsce z muzyka na zywo i mila obsluga, obslugiwala nas mila Pani Asia :) miejsce bardzo klimatyczne i na pewno nie byla to ostatnia wizyta :)

Dziękujemy, Agnieszka B

Pani Agnieszko, bardzo nam miło, że wizyta w naszej restauracji zaowocowała tak miłą opinią. Cieszymy się, że sernik podbił Pani kubki smakowe, a muzyka na żywo i obsługa dopełniły klimatu. Zapraszamy częściej i zachęcamy do wypróbowania pozostałych deserów z naszego menu!

Ugoszczeni wyśmienicie jesteśmy bardzo zadowoleni. Świetny klimat, bardzo miła i profesjonalna Pani Dominika, pyszny cydr. Coś wspaniałego!

Dziękujemy, Igamaja

Dziękujemy za miłe słowa, cieszymy się niezmiernie gdy nasi goście wychodzą zadowoleni i z chęcią dzielą się swoją opinią z pozostałymi użytkownikami serwisu Tripadvisor. Zapraszamy ponownie!

Bardzo miło. Piszny grzany cider, miła obsługa, przyjemny klimat, solidne jedzenie. Polecam cieplutko.

Dziękujemy, Karol A

Dziękujemy <3 Zapraszamy ponownie i zachęcamy do wypróbowania pozostałych dań i napojów na gorąco, które niebawem pojawią się w nowej jesiennej odsłonie

Wspaniała atmosfera, bardzo miła obsługa od razu na wejściu pani Asia zapytała nas co jakieś gorące napoje w tak zimną pogodę na początek, skusiłyśmy się na grzane czerwone winko z migdałami, to nylon strzał w dziesiątkę. Gorąco polecam świetne klimatyczne miejsce

Dziękujemy, magkrol

Dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. Cieszymy się, że nasza obsługa potrafi doradzić naszym gościom tak, że wychodzą zadowoleni. Zapraszamy częściej i zachęcamy również do wypróbowania innych gorących napojów z naszej karty - takich jak gorący cydr z żubrówką lub grog marynarski z rozgrzewającym w sekundę rumem ;)

Blekitny Pudel — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Blekitny Pudel? Podziel się wrażeniami!