“Wspaniała szarlotka”
Blekitny Pudel — recenzja

Blekitny Pudel
Nr 3 wśród 296 Restauracje (Sopot)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Błękitny Pudel jest lokalem z wieloletnią tradycją. Charakteryzuje nas niecodzienny wystrój galerii sztuki, która mieściła się tu przed laty. Znajdziesz tu również doskonałe drinki, kuchnie czynną do ostatniego klienta i niezapomniany klimat. Uważaj! Takie połączenie może skraść Ci serce...

Wspaniała atmosfera, bardzo miła obsługa od razu na wejściu pani Asia zapytała nas co jakieś gorące napoje w tak zimną pogodę na początek, skusiłyśmy się na grzane czerwone winko z migdałami, to nylon strzał w dziesiątkę. Gorąco polecam świetne klimatyczne miejsce

Dziękujemy, magkrol
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Pudel96, Public Relations Manager, Blekitny PudelOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. Cieszymy się, że nasza obsługa potrafi doradzić naszym gościom tak, że wychodzą zadowoleni. Zapraszamy częściej i zachęcamy również do wypróbowania innych gorących napojów z naszej karty - takich jak gorący cydr z żubrówką lub grog marynarski z rozgrzewającym w sekundę rumem ;)

Obowiązkowy przystanek w trakcie weekendowych wypadów. Pyszne drinki i bardzo dobre jedzenie.
Nas gościł Paweł- dziękujemy za przemiłą atmosferę i profesjonalną obsługę!

Dziękujemy, magdablu

Pani Magdo, dziękujemy za rekomendacje, cieszymy się, że została Pani tak miło przyjęta w naszej restauracji przez Pawła, a przez to weekendowy wypad stał się jeszcze milszy. Zapraszamy częściej ;)

Przytulne miejsce z historią w świetnej lokalizacji. Szczególnie polecam grzane piwo. Z pewnością tu wrócimy!!

Dziękujemy, Alebiee

Dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. Cieszymy się, że nasza receptura na grzane piwo po raz kolejny podbiła kubki smakowe naszych gości. Zapraszamy częściej

Najlepszy lokal w Sopocie Jedzenie cud miod dla podniebienia Drinki rozkosz dla umysłu A ibsługa wspaniała, Z czystym sumieniem goraco polecamy Błekitny pudel

Dziękujemy, Joanna Bogumił M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Pudel96, Public Relations Manager, Blekitny PudelOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Dziękujemy Pani Joanno za podzielenie się z nami swoją opinią po wizycie w naszej restauracji. Cieszymy się, że zarówno jedzenie, jak i drinki skradły Pani kubki smakowe. Zapraszamy częściej, a już niebawem nowości w naszej jesiennej karcie!

We've never felt as tolerated as here. Dominika is the best waitress i've ever seen :) Nigdy nie czułem się tak komfortowo i zrozumianym jak tu, Dominika jest najlepsza kelnerka z jaką kiedykolwiek mialem doczynienia!

Dziękujemy, Sherpa472821

Dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. Cieszymy się, że nasza obsługa zasłużyła na miano najlepszej ;) Mamy nadzieję, że randka była udana i zapraszamy ponownie

Blekitny Pudel — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Blekitny Pudel? Podziel się wrażeniami!